Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak, hogyan kossem...

Mit csinaljak, hogyan kossem le magam, hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés
szoval szerdan voltam dokinal,mert mar sokat kesset,tesztet nem akartam csinalni,mert mar annyit csalodtam benne,hogy azt mondtam nem csinalok,inkabb elmegyek dokihoz,az a tuti! elmondtam neki hogy marcius 9-en volt meg utoljara,es hogy tesztet nem csinalatam.hat megvizsgalt UHan es mit lattot? egy kialakuloban levo petezsakot,olyan fekete kis korocske volt,mert en is lattam,azt mondta ra hogy kb 4 hetes lehetek,elkezte ott meregetni meg ki jott valami XX az Uh-n en meg kerdeztem tolle hogy mit jelent es azt mondta hogy fiatal terhesseget jelent! azt mondta a doki hogy 2 het mulva mennyek vissza majd. Hat had ne mondjam hogy madarat lehetett volna velem fogatni a nagy oromtol,erre fel meg haza megyek az uton veszek magamnak egy tesztet hat kivancsisagtol megnezem mar milyen amikor POZITIVAT tesztelek,es hat mi lett az eredmeny? NEGATIV! na azota se menszi,de viszont olyan hanyingereim vannak hogy csak na! es nem bekepzelem! viszont a mellem nem faj egyaltalan,meg meg sincs duzzadva,csak hanyingerem van meg szedulok neha,ennyi! na most gondolhassatok hogy milyen ketsegbe vagyok esve? felhivtam egy baratnomet,aki asszisztens a korhazba,es elmeseltem neki mindent,es azt mondta hogy ne foglalkozzak a tesztel,inkabb az orvosnak higyek,hiszen a teszt tevedhet,de az UH csak ugy egy kialakuloban levo petezsak nem jelenik meg csak ugy disznek! de hat tudjtok ezt hogy van,csak bennem van a felelem,es csak izgulok hogy ne hogy megjojjon,vagy hogy mira masodszor is megyek a dokihoz ne hogy azt mondja hogy hat el tunt a kis petezsakom,mert megorulok!
2012. máj. 6. 11:25
 1/8 A kérdező kommentje:
ja amugy tudom hogy sokan azt gondoljak hogy ha marcius 9-en volt meg azt utolso menszim,akkor mar tobb hetes kellene hogy legyek,de mivel elmagyaraztam a dokinak hogy ellege rendszertelen a menszim,akkor megnyugtatotthogy keson fogant
2012. máj. 6. 11:28
 2/8 anonim ***** válasza:
A teszt akkor lesz pozitiv, ha elég sok terhességi hormon termelödött benned - ez meg adott esetben még egy hétig is eltarthat. Ha a doki látott valamit - meg te is, akkor az ott van.
2012. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jo jo,csak annyira szeretnem ha minden rendben lenne! gondolom meg tudjatok erteni hogy mit erzek!
2012. máj. 6. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek!Tudod a barátnom hasonlon ment át.Késett a menzi elment dokihoz szintugy kezdodo terhesség és hazafelé vett egy tesztet mert hát pozi lessz és az lessz a meglepetés a férjének mert nem árulta el hogy dokihoz megy.Na gondolhatot mi lett hív nekem sír hogy alig kap levegot mert o most jott dokitol és a teszt meg negatív:(na erre kezdem ot nyugtatni hogy nyugi a doki uh-ja a biztos! az lett a bizto:))2 éves a keresztlányom és Lillának hívják:)Nyugi ott van az:)
2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kosszike!!! csak mar telne el az ido jobban....
2012. máj. 6. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek - én is elég régóta várom a pozi tesztet -, és szurkolok neked, de bocsáss meg, ha ezt mondom: ha 5x teszed fel a kérdésed, akkor sem fogsz más választ kapni és sajnos az idő sem fog gyorsabban telni.

Ott van az a pici, és reméljük ott is marad. A doki megerősített, tüneteid is vannak, késik is, mit akarsz még?!

A teszt meg nem mindenkinél lesz egyből pozitív, első terhességemnél a 6. héten is olyan halvány volt, hogy nagyítóval kellett nézni...szóval: TÜRELEM!És kitartás!

2012. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a tesztet, és legyen előtted az az icipici petezsák amit láttál! Gondolj arra, hogy az ovu után is bő két hetet kell kibölytölni, mire az ember lánya úgy csinálhat tesztet, hogy legyen értelme! Mindíg ezek a fránya 2 hetek! Sokan irigyelünk ám, Te már jóval előttünk jársz a kis csodával a pocakodban! Vigyázz rá nagyon!
2012. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőbel.

Gondolj arra, hogy hány nő irigyel most (közöttük én is), úgyhogy inkább kezdj el álmodozni a terhességről.

2012. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!