Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Mit csináljak, hogy ne izguljak a központi felvételi miatt?

Figyelt kérdés

8.os lány vagyok és jövőhéten felvételizek.Egy erős gimibe akarok menni, de félek, hogy elrontom majd és nem fognak felvenni.A magyarnál a fogalmazástól félek egy kicsit a matektól annyira nem félek.

Kérlek segítsetek!


2011. jan. 16. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, az izgalom természetes dolog. Még ismételj, ha úgy érzed, vannak gyengébb témakörök, azokat nézd át. A felvételi előtti este időben tessék lefeküdni, mert ha kialvatlan vagy, az ronthat a teljesítményeden. Reggel ha tudsz, mindenképpen egyél valamit! (én pl vizsgák előtt sosem tudok enni) És csak pozitív gondolataid legyenek! Nyilván sokat tanultál rá, oldottál régebbi feladatsorokat, szóval nem lehet probléma!

Mikor kikapod a feladatlapokat, már teljesen nyugodt leszel. Először fusd át, hogy mégis mik a feladatok, ezután pedig azokat oldd meg, amik könnyebbek, vagy keveset kell gondolkozni rajta, és a végére hagyd a tökölősebb feladatokat! Karórát, innivalót, és egy kis ennivalót (olyat, ami zörgés nélkül is tudsz fogyasztani) is vigyél magaddal!

Szóval csak arra gondolj, hogy 110%-ot fogsz teljesíteni! Sok sikert!

2011. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. jan. 16. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
én is félek tőle én az csinálom hogy minél többet gyakorlok
2011. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző nap semmiképp ne gyakorolj rá! Kell a fejnek egy kis regenerálódás! Nem írtad melyik város és melyik gimire gondoltál? Csokit vihetsz magaddal az kicsit megdobja a vércukorszintet.
2011. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MElyik suli?
2011. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Balatonalmádi kéttan nyelvűbe szeretnék bejutni.És veszprémi vagyok.
2011. jan. 18. 17:12
 7/7 anonim válasza:
Csak lazán nyugodtan hidd el menni fog!
2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!