Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás trutyi mit jelenthet?...

Barnás trutyi mit jelenthet? Volt már ilyen, de nem jött meg utána? (Babát szeretnénk) Izguljak? Dokihoz 2 hét múlva kell mennem

Figyelt kérdés
3 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót.januárban megjött majd ezután nem.voltam dokinál, azt mondta 1 hónap múlva menjek ha nincs semmi akkor vérvétel.De azóta kétszer volt ilyen barnás folyásom, kis mennyiségben, nem jött meg és nem tudom mitől lehet ez?
2011. ápr. 6. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy baba van, de sajnos az is lehet, hogy most kicsit megzavarodott a hormonháztartásod...Mivelhogy nemrégen hagytad abba a fog.gátlót.
2011. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én azért már ellőnnék a helyedben egy terhességi tesztet. Ha negatív, akkor csak megzavarodtak a hormonjaid.

2011. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg hormonok okozhatják, de nálam a második terhesség így kezdődött (sajnos a 10. héten elment). Csinálj egy tesztet, az majd megadja a választ.
2011. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már lőttem el. És clearblue tesztet csináltam, igaz délután, és ott volt egy nagyon halvány második csík. De nem merek hinni benne.
2011. ápr. 6. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Hát ha ott volt a második csík, akkor az pozitív! Nem baj, ha halvány, de ott volt!

Terhes vagy!!!

Gratulálok! :)

2011. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem halványnak kellene lennie annak a tesztnek, ha már két hónapja nem volt mensid!
2011. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de én még nem örülök előre, majd meglátjuk mi lesz belőle!
2011. ápr. 6. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!