Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 5-re?

Ki nem várja október 5-re?

Figyelt kérdés
Éreztek esetleg már valamit? :-)

2012. szept. 30. 17:38
1 2 3 4 5
 21/41 Csibucka válasza:

Sziasztok!

Nah az a helyzet h nem jött még meg,és emelkedett a hőm0,3 tizedet a tegnapihoz képest.

Nem merek tesztelni....félek a csalódástól....

2012. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy!;)
2012. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Csibucka válasza:
Örülnék neki hisz ez minden álmunk,de szted mikor teszteljek?(azért kérdem mert az előző terhességemnél az elmaradt menzesz után 3 nappal teszteltem Gabriellel 10es érzékenységúvel és akkor halványan volt csak pozitív)...
2012. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
ma már elvileg kimutatja (mára nem várod, úgy tudom)...szóval holnap reggel hajnali pisi már szinte biztos:)!de a ma ia mutathaja már, ne manja pisilni 4-5 órán át:) és ne is nagyon igyál semmit, főleg vizet ne és akkor megfelelő a koncentráció. de én is csak a próbálkozásnál tartok...pozit magamnál nem láttam még...na de majd egy hét múlva remélem :)!
2012. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Csibucka válasza:

Igen mára nem vártam,és a hőm is emelkedett a tegnapihoz képest,azóta meg már még 3 tizedet a reggel mérthez...25-s érzékenységü tesztem van csak itthon,az is jó?

te mikorra nem várod?vannak már jelek?

2012. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
szerintem igen! sőt! az sokkal jobb minőségű és megbízahtóbb!
2012. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Csibucka válasza:

De hh az jobb minőségű?

nem a 10es érzékenységű a legjobb?

2012. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
egyébként okt 9-re nem várom, hát vannak tünetek, de lehet csak beképzelem :)mert nagyon szeretném...ha most nem jön össze, akkor egy hónaopt ki kell hagynunk, mert a párom olyan munkarendebe fog dolgozni egy hónapig, hogy szinte nem is tudunk találkozni...na majd...kiderül...szerintem tesztelj! koplalj pár órát és az a teszt, mégah halvány is lesz, az biztos eredmény. szerintem pozitív lesz. de ha nem akkor tudod, hogy készülsz a következő ciklusra...de még mindíg ott lesz pislákoló remény, hiszen ameddig nem jön meg....;)
2012. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

sziasztok!Csibucka de jó mikor tesztelsz?Képzeljétek nekem se jött meg ma :))) semmi mensi érzés a hőm 37.3!!!!!! és nekem is csak egy 25-ös tesztem van,én csütörtököt megvárom :) grat a halvány pozi tesztelőnek

Üdv. P.

2012. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Csibucka válasza:
Naaaah akkor nem vagyok egyedül....hááát én sztem holnap reggel megcsinálom a 25-st
2012. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!