Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 13 körülre?

Ki nem várja október 13 körülre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia én legelejére nem várom 1-4dike körülre. :)
2012. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pedig elvileg pontosan 13.-án nem kellene megjönnie!
2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

sziasztok! nekem is 13-án nem kellene, de én már jövő vasárnap akarok tesztelni. jajj úgy izgulok, csináltam ovutesztet és elvileg jókor voltunk együtt.


nálatok mi a helyzet (hogy jobban tudjak szurkolni)?

2012. szept. 30. 15:22
 4/30 anonim ***** válasza:

NEKEM IS 13-ÁN NEM KELLENE MEGJÖNNIE :)


elképesztő, hogy ennyire egy ciklusunk van :)

2012. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

HÁT!


az az igazság, hogy mi már több mint 1 hete minden este együtt voltunk :) már már untam, a párom pedig totál be volt gajdulva, hogy milyen király dolog már minden este csinálhatjuk :))))


nem tudom mit érzek. mennem kellett orvoshoz rákszürésre, és csináltak egy ultrahangot és annyit tudok, hogy egy 22 mm-es domináns tüszö volt jó helyen és hát abbol bármi lehetett :)ez volt csütörtökön. szerintem tegnap megvolt a peteérésem, de azért még ma és holnap együtt leszünk :) szombaton éreztem fájdalmat a jobb oldalon, még vigyáznom kellett hogy hogyan ülök le mert fájt a méhem :) reménykedem a legjobban. nemtudom most ugy kell lennie mint eddig?szóval a ciklus során nekem a peteérés után fehéres folyásom szokott lenni. most nem igazán van....remélem sikerülhet. kiváncsi vagyok.



NEM KORAI még a teszt jövőhéten?

2012. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


4. válaszoló, akkor Neked is drukkolok! Kérlek, mindenképp írj majd, hogy mi lett veled (én is írni fogok)!


5. válaszoló: mi 3 napja minden este, de mára elmúlt a fájdalom, és negatív lett az ovuteszt. Én pénteken voltam a fenti UH-n, amit írtam. Kérlek, írj te is, mi van veled! De, kicsit korai, de a one step teszt kimutathatja, és hát vasárnap leszünk egy wellness hétvége utolsó napján a Balcsin, és hát olyan szép lenne ott megtudni és bejelenteni :)

2012. szept. 30. 17:04
 7/30 anonim ***** válasza:
írok tuti! :)
2012. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2. válaszoló vagyok.

Elvileg mi is mindent jókor jó időben csináltunk. Mi minden másnap voltunk együtt, a peteérésemet pedig -ebben a hónapban először- one step LH teszttel figyeltem. Nem szeretnék tesztelni 14.-e előtt, mert előző hónapban úgy nézett ki, hogy sikerült, aztán valamiért mégsem tudott jól megtapadni... nem szeretnék még egyszer így csalódni.

2012. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ha van kedvetek többet beszélni:


[link]

2012. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is 13.-ra nem várom!!Csatlakoztam hozzátok facebookon is.Drukkolok mindenkinek!!!
2012. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!