Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 13 körülre?

Ki nem várja október 13 körülre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 14:21
1 2 3
 21/30 TeLány ***** válasza:
kepzeld nalam meg semmi! se pozitiv teszt se menszi. a cicieim szep teltek de nem erzekenyek, hom fent van,de kb ennyi...nem ertem. sosem szokott kesni es ez mar a masodik nap...
2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Telány én is ugyan ebben a cipőben járok. Menszinke még se híre sem hamva de nem mutat a teszt csak negatívat. Cicijeim teltek. Ugyan én nem mérem a hőmet így az nem tudom neked megmondani, hogy hogy alakult.

2012. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 TeLány ***** válasza:
Bele lehet ebbe golyózni...komolyan mondom...legalább tudnám, hogy menjek orvoshoz, mert gond lesz/van mármint ciszta vagy mifene, vagy felborult a ciklusom...vagy baba van a dologban...ez a tudatlanság a legrosszabb, de BIZOK A BABÁBAN!!! :) ;)
2012. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Telány szorítok neked. Mikor tesztelsz legközelebb. Őszintén szólva én nem tudom, hogy most merre tovább. Két teszttel a hátam mögött akkor most mikor kellene még egyet ismételnem. Mert ugye a tesztek se olcsók nem lődőzgetném el csak egy negatívra az utolsót. De szerintem még várok egy hetet és utána megcsinálom ha nem jönne meg. Szerintem is ez a legrosszabb időszak. Hiszen ha babás az ember akkor miért nem pozitív ha meg nem miért nem jön meg? Akkor lehetne új ciklus új lehetőséggel neki állni. DE ez így valami borzasztó.
2012. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, tudom én is. Nekem halvány csíkos a mai tesztem is, de nagyon halvány. elvileg vasárnap van a nemvárt. nagyon izgulok, mi lesz!!
2012. okt. 12. 14:55
 26/30 TeLány ***** válasza:
Sziasztok. Én is szorítok mindenkinek. Kérdező..De te még a ciklus előtt vagy és már halvány pozi! :) Mi meg utána és semmi. Most néztem az arcom...még több pattim lett,,hurrá! Nem értem...remélem minden ok. Tesztelni szerintem hétfőn. Ha minden nap duplázódik az értéke a HCG-nek és már így is benne vagyok a 4 napos késésben akkor hétfőre már valaminek kell lennie!!! :D Ahogy én azt elképzelem ugyebár... ;) Ha valakinek vannak hírei jelentkezzen mindenképp! :)
2012. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem sajnos megjött... A többieknek nagyon drukkolok!!! Mi meg majd próbálkozunk tovább; tudom, hogy hamarosan nekünk is összejön majd...:)
2012. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nekem is sajna megjött, pedig volt + tesztem :(
2012. okt. 13. 11:36
 29/30 TeLány ***** válasza:
Nálam meg mindig semmi...Kész vagyok...Most ennek örüljek vagy ne... :S Hétfőn tesztelek. Írok ha volt valami... Sajnálom lányok...de legalább már tudjátok, hogy mi van...
2012. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sajnálom. :( De úgy van ahogy Telány mondja. Nekem sincs sehol a messzim. Nem tudom, hogy ennek most örüljek avagy ne.

De tí tudjátok, hogy új hónap új lehetőség következik.

2012. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!