Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 13 körülre?

Ki nem várja október 13 körülre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 14:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

hú ,megy a drukk csajok,becsatlakozom mert én 12.-ére nem várom.kérdező mikor voltatok együtt ha szabad érdeklődni ,mert én ezzel hogy mikor kell annyira nem vagyok képben ,vagy mérted a hőd ?

én ha jól tudom 14.nap környékén van p.é. papíron 28.-án volt p.é. de mi akkor nem tudtunk együtt lenni csak 29.-én,remélem nem csúsztam le .

2012. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Én is csatlakoztam a facebook-on. Igen, mértem a hőmet, és csináltam ovutesztet is.

[link]

2012. okt. 1. 08:33
 13/30 TeLány ***** válasza:

Sziasztok.

Én 11-re nem várom. A félidőben éreztem a bal oldalamat kb 1 napig előtte is jócskán együtt voltunk, aznap is...szóval remélem a legjobbakat. Mindenkinek megy a drukk... :) Egyébként én 2 cikluson keresztül figyeltem ahőmet, de mivel észrefettem, hogy érzem is a peteérést, ezért abbahagytam..kicsit kellemetlen volt hétvégén is 5:50kor órára kelni hogy mérjem aztán szunya vissza..szóval elhagytam..most cask a középidős fájdalom és a méh helyzete segít :)

2012. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok.13.ára én sem várom.Nem tudom nekünk sikerült e.A peteéréskor 1 napot tudtunk együtt lenni,meg ovu után 1 nappal,nagyon reménykedem hogy lehet belőle valami.
2012. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 TeLány ***** válasza:

Sziasztok


Van valakinél valami jel? :)

2012. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A fb-ra már írtam.mai tesztem negatív, aztán időn túl valami halvány izé van rajta. de még csak 8. dpo. kedden tesztelek újra.


amúgy tüneteim: 2 hónapos terhes has (vsz azért mert idén szültem), óriási pattanás a homlokomon, viszkető bőr, gyomortáji nyomás, folyamatos folyás (ezek nekem voltak az előző terhességnél, azért írom le, de ki tudja, jelent -e valamit)

2012. okt. 7. 19:49
 17/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem totál terhes tüneteim vannak,de csináltam tesztet negativ,holnap megyek nődokihoz,meg laborba,mert ma már dolgozni sem mentem annyira nem vagyok jol.Szédülés,hányinger,gyengeség,a hasam olyan mintha lenne valami,barnázás.Hát nem tudom,annyira boldog lennék ha sikerülne.
2012. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem meg pecsételő vérzésem van (13.-án kellene csak megjönnie)
2012. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 TeLány ***** válasza:

Halihó...Van itt még valaki? Hogy érzitek magatokat? Ki mikor tesztel?

:)

2012. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

szia ! én vagyok itt is. furkál a bal oldalam, émelygek, néha fáj a mellem, puffad a hasam. szombatra nem várom. teszt nagyon halvány, nem tudom eldönteni, van -e rajta valami.


[link]

2012. okt. 11. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!