Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aug-ba megyünk konzira a...

Ha aug-ba megyünk konzira a kaáliba, mikorra várható a beülti kb? oktober?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
ez nem sms, itt nem kell rövidíteni. de utálom ezeket a rövidítéseket, mek a buxal a szitibe utána meek alcsi. tiszta szánalom
2012. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi januárba voltunk ez első konzultáción és augusztusba lesz a lombik és minden vizsgálatunk (hsg, lapar pco miatt, vérvételek, stb) megvolt.
2012. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel
2012. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól is függ ki az orvosod, sajna várólista van, minimum fél év sztem
2012. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, ez sok mindentől függ, elsősorban tőletek, hogy milyen vizsgálatokon estetek már túl, hogy mi a problémátok. Mi szeptemberben voltunk konzin és novemberben volt az első stimu. Szóval várj türelmesen a konzultációig, és majd ott meglátod mit mondanak. Esetleg annyit megtehetsz a dolgok felpörgetése érdekében, hogy felhívod az intézetet, és megkérdezed mik azok az alap vizsgálatok amiket esetleg előre megcsináltathatsz. Nekünk pl. ha jól emlékszem kellett, Hepatitisből több féle, Clamydia, HIV, spermakép, rákszúrés, EKG, általános vérkép, vizelet.


Nagyon sok sikert és kitartást kívánok!

Ja, mi a debreceni Kaáliba jártunk.

2012. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!amikor 6 orán át olvasod az ezzel kapcsolatos dolgokat,és fél oránként teszed fel a kérdéseket,mert annyi mindent nem értesz,akkor nem sok kedvem van rendesen ki irni a dolgokat!de szerencsére igy is érthető voltam:)
2012. jún. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!