Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 5-re?

Ki nem várja október 5-re?

Figyelt kérdés
Éreztek esetleg már valamit? :-)

2012. szept. 30. 17:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
én okt 12-re nem várom :D remélem nem is jön .nekem egy 2 éves lányom van és 3 hónapja döntöttük el hogy jöhet a tesó. és jó lenne ha sietne mert már alig várom :D sok sikert nektek :D
2012. okt. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

sziasztok!én is holnapra nem várom akár csak Csibucka :) tünetem annyi van hogy már pár napja egyre gyakrabban járok wc-re és a reggeli hőmérözést is alig bírom ki :/ mert utána futás wc-re :) mensi előtt 1 nappal barnázgatni szoktam,ma még ez nem történt meg :))) Ez lesz a 14. havi próbálkozás és remélem az utolsó is egy darabig legalábbis :) első baba lenne ja és a mai hőm 37.2 :))) 12. dpo-n leesett 36.85-re :O

P.

2012. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok...

Én 5-9 között nem várom... Kicsit rendszertelen a mensim.. :)

De már alig várom, hogy tesztelhessek.

Nekünk ez az 1. próbálkozós hónap...

Én csak annyit érzek, hogy mintha gyakrabban lennék éhes és nincs olyan nap amikor ne égne a gyomrom...

Reggel volt egy kis hányingerem... bizakodom... :)

Drukkolok mindenkinek... :)

2012. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Csibucka válasza:

Bizakodjunk csajok :)mindenkinek küldöm a pozotiv energiat....

Nekem ma fajdogal a jobb oldalt lent.a höm esett 2 tizedet...de bizakodom azért....

2012. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 7-re nem várom.Ha most se sikerül akkor mehetek 2 hét múlva átjárhatóságira!Kicsit (nagyon)parázok tőle!!Szurkolok mindenkinek!:-)
2012. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én okt 9-re nem várom...én is izgulok, van az alhasamnál-derekemnál-hátamnál gyakori feszítéshez hasonló érzésem már pár napja folyamatosan...remélem ez jele valaminek....:)más tünetem nem igazán van ami új lenne...
2012. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Én is október 5-re nemvárom, nagyon szeretnénk ha most összejönne! Tesztet se merek venni, mert félek a csalodástól, tegnap meg ma is kicsit szurkod az alhasam, tegnap egyszer volt olyan érzésem mintha meg akarna jönni, de gyorsan elmult...
2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Csibucka válasza:

Látom vagyunk egy páran :) nyugi csajok,ne stresszeljünk rá:)

nekem mostanra elmúlt minden hasfájás,holnap kiderül megjön-e :))))szorítsatok h NE :P

2012. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én 4.-re, és már van egy halvány pozi tesztem!:)
2012. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Mázlista ;) én is olyat szeretnék, legyen akármilyen halvány csak lássak már ott valamit...
2012. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!