Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak ennyire ráparázva...

Miért vannak ennyire ráparázva a nők a gyerekre?

Figyelt kérdés

értem ez alatt azt a sok terhes vagyok? akkor most peteérésem van? milyen a ciklusom? stb... kérdést

miért nem lehet szépen élvezetel szexelni és nem napra pontosan csak h gyerek legyen?

és a párotok h viseli ezt? nem gondoltok bele h esetleg ez már megterhelő nekik? miért görcsöltök rá ennyire? nem lehet pont ez az ami miatt sokan nem lesznek terhesek?



2012. szept. 28. 10:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

nem azokat nem értem akinek tényleg szüksége van rá h nézzenek mérjenek mindent mert tényleg van valami a háttérben


hanem azokkal akik mikor felmerül a gondolat már rohannak dokihoz számolgatnak parázgatnak mérnek


másik dolog amit tényleg nem értek miért kell interneten ismeretlenektől megkérdezni h akkor terhes vagyok e vagy sem

gyógyszertár teszt ha nem egyértelmű akkor doki és laboros teszt


(nem tudom ki írta már de valszeg azért is esnek nehezebben a nők teherbe mert a természet védekezik -- túl sokan vagyunk

a másik ok a gyerekvállalás kitolása)

2012. szept. 28. 20:41
 22/24 anonim ***** válasza:

Én értem mit akarsz mondani, de nem túl empatikus a megfogalmazásod.

Vannak nők, akik ráparáznak. Hogy ennek mi az oka, azt nehéz megválaszolni, mindenkinél más. Itt nem fogod megtalálni az Egyetlen Egyetemes Igazságot erre a kérdésre (sem). De miért zavar ez téged?

2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
96%

Szóval nem akarsz megbántani senkit?

Ez egy szemét, provokatív kérdés. Pontosan tudod, hogy miért foglalkoznak ezzel a nők.


Képzeld el attól, hogy valakinek nem sikerül teherbe esnie és pl. figyeli a ciklusát még élvezi a szexet. Lehet, hogy jobban, mint Te.


Az én párom úgy viselte, hogy mindenben mellettem állt. Én soha nem féltem attól, hogy a kapcsolatunk rámehet, pedig évekig tartott. Több olyan ismerősöm van, aki átment ezen, sőt olyan is, akinek sajnos nem lett gyereke. Mindegyik boldog házasságban él, egyiknek sem romlott meg a kapcsolata, inkább szorosabb lett. Ellenben nagyon sok olyan ismerősöm elvált, ahol simán lett gyerek.


A meddőség hátterében a legritkább esetben áll az, hogy "rágörcsölnek". Ahol csak ennyi a probléma ott nem is volt probléma.


Egyébként, ha téged zavarnak ezek a kérdések ne olvasd el.


Még annyit, hogy lehet, hogy én is kiírok egy olyan provokáló kérdést, hogy hogyan csúszhat be valakinek 37 évesen, 2 terhesség után egy baba. Nem tudja hogy "készül" a gyerek?

2012. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

kedves utcsó :-)


nem provokálni akartam

de sajna sok olyan nővel találkozom aki ennyire rá áll a dologra pedig még csak 1 hónapja hagyta abba a védekezést szal és ki van akadva h nem lett terhes a köv alkalommal meg rohan a dokihoz stb.... kivizsgálás hegyek


a volt munkahelyemen mikor be megyek akkor is ez a téma a fiatalabb nők között de már olyan szinten h még a pózt is megbeszélik

és h a pasinak igen is kötelessége akkor szexelni vele mikor ö mondja és mi az h akkor nincs kedve a férjének .... stb...

tavaly ki is rúgtak egy csaj e miatt .....annyira rá ment a témára h a munkája rovására ment -- perelt de vesztett


igazából nekem az kérdéses még h a pasik ezt h élik meg ?


és spirál mellett lettem terhes :-)

el sem hittem h tényleg az vagyok

2012. szept. 29. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!