Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok meg kesz egy gyerekre?

Nem vagyok meg kesz egy gyerekre?

Figyelt kérdés

A ferjemmel megbeszeltuk, hogy most mar johet a baba. De en nagyon felek tole. Ez azt jelenti hogy nem vagyok meg kesz ra? Magatol a szulestol irtozok. Felek hogy a babaval egyedul otthon kell majd lenem. Attol hogy megvaltozik a testem. Nem voltak testvereim, nem igazan tartottam a karomba senki kosbabajat mert feltem hogy pici es valami baja lesz.

29l


2012. szept. 2. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüléstől nem kell félned, előbb-utóbb minden nő szülni fog, ha gyereket szeretne, és véleményem szerint még senki nem jött úgy ki a szülőszobáról, hogy úristen, de irtózatos volt, hanem úristen kisbabám született. Én adtam Neki életet! :) Ez az érzés mindent elfelejtet. Vagy konkrétan mitől irtózol?

Szerintem, akkor fogod úgy érezni, hogy készen állsz egy kisbaba neveléséhez, ha úgy érzed minden idődet vele szeretnéd tölteni, és valamilyen indíttatásból Ő lesz az első helyen mindenben... nem pedig, hogy otthon kell vele lenned.

Szülőszobát meg lehet tekinteni bármelyik kórházban amúgy, ha ez megnyugtatna egy kicsit. A babának meg semmi baja nem lesz attól, ha valaki felveszi. :)


De a lényeg Neked kell érezned indíttatást arra, hogy fel vagy-e készülve egy baba kihordására és nevelésére.

A férjed pedig biztos megértő lesz, ha Te úgy érzed nem állsz még rá készen.

2012. szept. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!