Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak ennyire ráparázva...

Miért vannak ennyire ráparázva a nők a gyerekre?

Figyelt kérdés

értem ez alatt azt a sok terhes vagyok? akkor most peteérésem van? milyen a ciklusom? stb... kérdést

miért nem lehet szépen élvezetel szexelni és nem napra pontosan csak h gyerek legyen?

és a párotok h viseli ezt? nem gondoltok bele h esetleg ez már megterhelő nekik? miért görcsöltök rá ennyire? nem lehet pont ez az ami miatt sokan nem lesznek terhesek?



2012. szept. 28. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Te biztosan egy férfi vagy. Éppen ezért nem is értheted meg, hogy egy nőnek mit jelent a vágy, majd az élmény, hogy az ő saját testében fogan, majd növekszik az a kis élet, majd világra jön, a testéből táplálja. És ha hónapokig, évekig nem teljesül ez a mindennél nagyobb vágy, akkor bizony a nők hajlamosak arra, hogy nem adják fel, hanem törekednek arra, hogy a lehető legtöbbet megtegyék annak érdekében, hogy anyává válhassanak. És ha ehhez az kell, hogy figyelik a peteérésüket meg a ciklusukat, akkor próbálnak odafigyelni ezekre a dolgokra is, nehogy ezen múljon a sikertelenség. Sajnos ez a baba dolog nem mindenkinek sikerül egy csettintésre, tudod? Hát csak ezért irkálnak ide ilyen számodra tök marhaságnak tűnő dolgokat.
2012. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Ott a pont az elsőnek.
2012. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

bocsi ez lemaradt :-)

3 gyerekes édesanya

2012. szept. 28. 10:13
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Mert nagyon-nagyon, mindennél jobban akarják, hogy gyerekük legyen. Sok esetben tényleg hátráltatja a fogantatást a rágörcsölés, de tény, hogy nyugodt lelkiállapotban sem sikerül mindenkinek elsőre.

Biztos veled is volt már, amikor annyira akartál valamit, hogy az annál inkább nem sikerült. Ez is ilyen lehet.

2012. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
3 gyerekes anya vagy? Neked biztosan könnyen sikerültek a gyerekek, örülj neki. De mivel nő vagy, lehetnél toleránsabb a nőtársaiddal. Adj hálát, hogy neked nincs ilyen gondod, és lépj tovább. Nem kell bántani a másikat csak azért, mert szerencsétlen mindent megtesz azért, hogy anya lehessen.
2012. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

- mert nem sikerül egyből.

- mert túlságosan akarják.

- mert félnek, hogy kifutnak az időből.

- mert aggódó típusúak

- mert alacsony az önbizalmuk/hitük

- mert irányítani akarják ezt is és nem rábízni magukat a "gondviselésre" vagy "sorsra"


Megkérdezhetem, hogy neked hamar jött mindhárom és 30 éves kor alatt? És igaz, nincs semmi betegséged, ami akadályozta a teherbeesést, vagy késleltette?

2012. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

nem akarok bántani senkit sem

csak nem értem ezt az egészet....


kb 6 hónapra sikerült a két nagyobb a 3ik becsúszott

de én nem néztem minden hónapban h jajaj mikor van peteérés eldöntöttem h akkor legyen gyerek és vártam, nem teszteltem minden hónapban, nem néztem hőt stb....

éltem tovább szépen sex is volt mikor éppen kedvünk volt hozzá

gondoltam a baba tudja mikor kell jönnie

szal nem ez volt a téma folyton

2012. szept. 28. 10:23
 8/24 anonim ***** válasza:

Én is anno rá görcsöltem és nem is jött a baba de mivel párom már nem akar így fura de már én sem és talán jobb is.

Az igaz, hogy a sok "nagyon akarás" nem okoz terhességet mindenki azt mondja ha akar úgy is jön ha nem nem hagyni kell egy kis időt és ha eltelt x idő akkor már dokihoz menni és elég akkor görcsölni ezen szerintem

2012. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

38 éves vagyok


28, 30, 37, mikor a gyerekek születtek

pajzsmiriggyel volt valami de nem volt számottevő a dolog

2012. szept. 28. 10:26
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Hát 6 hónap után én sem foglalkoztam a dologgal, de elhiheted, hogy 6 év után már nem ilyen egyszerű.

A párom jól viselte, mindenben mellettem állt (nálam volt gond). Gondolom azért, mert Ő legalább annyira szerette volna a babát, mint én.

Én is sokszor megkaptam az okoskodóktól, hogy azért nem jön össze, mert rágörcsölök. Hát NEM azért.Ez egy baromság.Megvolt konkrétan az oka, hogy miért nem. Esélyem sem lett volna csak attól, hogy nyugodtan szexelünk.

Egyébként a "babagyártó" programok mellett élvezetből is szexeltünk, ugyanúgy mint előtte.


A lényeg: itt alszik mellettem a 7 hetes kislányom.

2012. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!