Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napos késés, kis vérzgetés...

14 napos késés, kis vérzgetés émelygés fáradékonyság, negatív teszt - mégis lehet terhesség?

Figyelt kérdés

9 napos késés után volt némi vérezgetés, 3 nap sem volt. Émelygek, fáradékony vagyok, étvágyam megnőtt, de eddig a tesztek negatívak.

Voltam HASI ultrahangon egy méhen kívüli terhesség kizárása miatt, amin a UHs doktor egy foltot látott, de azt mondta korai még megmondani, ez terhesség-e, vagy más ( pl folyadék, stb - ezt radiológus barátunk is megerősítette).

A kérdésem: Sok helyen olvasom, hogy negatív a teszt és valaki mégis terhes, de volt ahol ezt - elvileg - szakértők lehetetlennek tituálták. Olyanok válaszát várom, akikkel előfordult ez , vagy akik 100%-os bizonyossággal tudják(család, közeli barátok révén), hogy ilyen előfordul!



2012. szept. 15. 14:04
1 2
 11/15 rainbow29 válasza:
A tesztekről köztudott,hogy nem mindig megbízhatóak,az egyik rokonommal történt meg(voltak már gyerekei),hogy csinált egy negatív tesztet,de utána megjött neki.Rendszeresen menstruált négy hónapig,közben pedig a terhesség minden más tünete előjött nála. Egyik nap pedig-mint később kiderült,öt hónapos terhesen- elfolyt a magzatvíz és koraszüléssel szülte meg a kisbabát,holott eddig nem is tudta ,hogy létezik. Szóval bármi megeshet..
2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi Rainbow, ilyen válaszokra vártam - akkor ez nem csak urban legend és létetzik ilyen! (Értem, hogy gyakoribb a simán kimutatja nincs semmi, de a kérdésem ez volt!)
2012. szept. 17. 10:11
 13/15 anonim ***** válasza:
A nővéremnek 4 gyereke van, soha de soha nem mutatta ki egyik teszt sem a terhességet a 3.hónap végéig. Saját szememmel láttam a negatív teszteket!!!!
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint létezik ilyen. Holnapra intéztem egy nőgyógyászati UHt, így végre biztos lesz.(Elmondtam a telefonban az orvosnak a fent leírt tényeket és a hasi ultrahangon talált foltra azt mondta, akkor lehet, hogy mégiscsak van ott valaki :) - ebből arra tudok következtetni, neki sem az első esete lenne...)
2012. szept. 17. 18:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Okvetlenül jelentkezz,hogy mit láttak UH-on!!!!!
2012. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!