Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napos késés, kis vérzgetés...

14 napos késés, kis vérzgetés émelygés fáradékonyság, negatív teszt - mégis lehet terhesség?

Figyelt kérdés

9 napos késés után volt némi vérezgetés, 3 nap sem volt. Émelygek, fáradékony vagyok, étvágyam megnőtt, de eddig a tesztek negatívak.

Voltam HASI ultrahangon egy méhen kívüli terhesség kizárása miatt, amin a UHs doktor egy foltot látott, de azt mondta korai még megmondani, ez terhesség-e, vagy más ( pl folyadék, stb - ezt radiológus barátunk is megerősítette).

A kérdésem: Sok helyen olvasom, hogy negatív a teszt és valaki mégis terhes, de volt ahol ezt - elvileg - szakértők lehetetlennek tituálták. Olyanok válaszát várom, akikkel előfordult ez , vagy akik 100%-os bizonyossággal tudják(család, közeli barátok révén), hogy ilyen előfordul!



2012. szept. 15. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt tanácsolom,hogy menj el egy másik nőgyógyászhoz,mert ez bármi lehet
2012. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és hol látta a doki a foltot?méhedben,petefészkedben?
2012. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és hüvelyi UH-n nem voltál.azzal sokkalt többet láttak volna,mint hasival
2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A méhemben látta. és már én is nagyon gondolkozom rajta, hogy orvost váltok, mert nem úgy érzem, hogy kézben tartaná a dolgokat... :( Mostanra már vártam volna egy értékelhető(bb) választ.
2012. szept. 15. 14:17
 5/15 anonim ***** válasza:
méhedben,akkor az lehet terhesség,hüvelyivel már lehet szívhang is lenne,mert 6.hetet is átlépted,ha állapotos vagy,és akkor már kell,hogy legyen szívhang,minden jót!válts orvost,mert hasi UH nem sok mindent tud ilyen esetben kimutatni
2012. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, megpróbál(!!) köv. hétre intézni hüvelyit..azt még lehet, hogy kivárom, csak közben tudni szerettem volna, van-e bármi alapja ennek a negatív tesztes dolgoknak, vagy mindenki csak "valakitől hallotta" :)
2012. szept. 15. 14:28
 7/15 anonim ***** válasza:
mikor teszteltél?ha mostanában,és nem 2 hete,akkor tuti nem vagy terhes
2012. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem két hete teszteltem, mégis a szerdai UHn azt mondta a doki,hogy lehet, hogy ez terhesség - a negatív tesztem tudatában.
2012. szept. 15. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
sajnos én is még csak itt olvastam ezt a téves negatív tesztet,hogy valakinek negatív volt,mégis terhes,függ a teszt minőségétől is
2012. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja,olvasom,többször is negatív volt a teszt,akkor szerintem nem vagy terhes
2012. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!