Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok helyen olvastam, hogy a...

Sok helyen olvastam, hogy a terhesség legelején eshet a vérnyomás, többekközött ezért van az iszonyú fáradékonyság is. A terhesség legelső napjától lejebb mehet a vérnyomás, vagy csak a 2-3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve rossz a vérnyomásod iggen lemehet , ingadozhat, de ha azt szeretnéd kideríteni, hogy terhes vagy-e, annak nem ez a modja. Ha pedig terhes vagy teljesen normális. Még ájulás is előfordul pl. nálam, mindigközlekedj körültekintően, ha elájulnál, nehogy megütsd magad.
2008. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En az elejen mikor nem is tudtam hogy babat varok leesett nagyon a vernyomasom,nagyon sokat szedultem,meg most is,tegnap mert doki vernyomast es nrhessagyon alacsony,teeg elott normalis volt..12 hetes kismama
2008. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem magas alapjáraton, de a 2. napja mindenféle gyógyszer nélkül feltűnően alacsony. Eddig 140/100 körül volt, ma meg pl. 117/70. Sosem mértek még ennyire alacsonyat nekem. Nővérke mérte, rendes higanyossal, ugyan az aki szokta...
2008. máj. 8. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Az én vérnyomásom eleve 90/50 kb, de amíg jól érzed magad semmi baj, nálad szerintem később fog gondot okozni, ha majd felmegy a vnyomás, deáltalában fejfájást, látászavart okoz.

Mondd a dokidnak ha nem vagy jól és a vnyomásra tippelsz, biztos ellenőrzi majd, meg a védőnő is méri, ha nagyon rossz akkor kaphatsz 24 órás gépet 1-2 napra és majd úgy beállítják. A gyógyszereid meg beszéld meg a szülésszel, mert össze-vissza nem szabad szedni.

2008. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj orvossal a vérnyomásról,mert a babának nem tesz jót a magas vérnyomás.

Amúgy a várndósság legelején jellemzőbb.Én az első időkben sokszor majdnem elájultam.Aztán később kezdett kicsit jobb lenni.

2008. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!