Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas vérnyomás-terhesség?

Magas vérnyomás-terhesség?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom, de babát szeretnénk. Ha valaki hasonló cipőbe jár legyenszíves ossza meg a tapasztalatait, köszönöm
2009. máj. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én mondtam a dokimnak, hogy a vérnyomásom nem igazán tökéletes, azt mondta egy hétig napközben mérjem mindig óránként a vérnyomásomat és adott utána rá olyan gyógyszert ami a babának nem árt.
2009. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van fogadott orvosod akkor előtte beszélj vele,hogy mit tanácsol?De szerintem a háziorvosod is tud ebben segíteni.A terhesség elején amúgy is kell EKG-t csinálni,így a TE esetedben kicsit "jobban" odafigyelnek.Ha szedsz rá gyógyszert akkor meg kell kérdezni,hogy tervezett terhességnél is szedheted-e vagy ajánlanak valami mást?Nekem a terhesség alatt emelkedett meg a vérnyomásom de szerencsére gyógyszert még nem kell szednem rá.Beszereztem 1 vérnyomásmérőt és szólok a dokinak ha magas értéket mérek és kapok rá bogyót.Nincs akadálya annak,hogy magas vérnyomás esetén gyermeket vállalj.Sok sikert kívánok!!!!

2009. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma voltam háziorvosnál, Dopegytet írt. Ti mit szedtetek?

2009. máj. 20. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Én nem szedtem (eddig) gyógyszert mert nem volt szükségem rá.Ha a háziorvos úgy írta fel a gyógyszert,hogy tud a babatervezésről akkor nyugodtan szedheted.

2009. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Dopegytet lehet szedni terhesség alatt, én is azt szedtem.
2009. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 20. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Dopegyt és Corinfart szedek. Gyakrabban kell mérni, és vigyázni kell, de ettől sikerülhet a baba és egészségesen meg is fog születni :)
2009. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, én terhesség alatt ugyanúgy dopegytet szedtem, meg valami nyelv alá fújósat de annak nem tudom a nevét.
2009. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!