Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után milyen hamar...

Abortusz után milyen hamar lehet ismét teherbe esni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát érthető, hogy a férjed nem akarta felnevelni más gyerekét.
2012. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azért te is mondtad, hogy nem kell. Nézd, ezt a babát nem tudod másikkal pótolni. Addig semmiképp ne vállalj gyereket se a férjedtől, se mástól, amíg le nem tisztázod magadban, hogy mi is történt. Ha most bevállalnád az újabb babát, ezer százalék, hogy egész végig gyötrődnél az abortusz miatt, hogy akkor az a baba vajon hogy nézett volna ki, mikor született volna meg meg ilyesmi. A születendő gyerekednek is ártanál vele.

Tedd le a bűneidet, és utána tudsz tiszta lappal kezdeni. Ne siesd el, kérlek, a dolgaidat!

2012. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék anya lenni, eddig is szerettem volna. Ami eddig történt az hiba volt, de túltettük magunk rajta, így készek vagyunk új életet kezdeni. Pár sejt miatt amúgy sem fogok siránkozni, valójában véget vetettem neki, mielőtt felfogtam volna, hogy várandós vagyok, jobban aggódtam a házasságom miatt, szóval nálam teljesen kimaradt a gyász.
2012. szept. 24. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy te érzéketlen kicsit?????????
2012. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak én nem vagyok a "fogantatás pillanatától ember az ember" elmélet híve.

Azt szégyenlem, hogy megcsaltam a férjem, amíg távol volt, azt viszont nem hogy elvetettem a magzatot.

2012. szept. 26. 12:22
 16/16 anonim ***** válasza:
3 hónap utan biztos hogy lehet mert nalam is ugy volt
2018. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!