Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz utan mennyi az esely...

Abortusz utan mennyi az esely arra, hogy nem eshetek teherbe tobbe?

Figyelt kérdés

Ugy nez ki terhes vagyok, de sajnos nem tarthatju mehg a picit mert korai. Abortusz utan lehet meg babam, vagy csokken az eselye?

Ez az elso terhessegem.

21/L


2012. máj. 9. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani. Függ a műtét kimenetelétől, és még egy rakás testi és lelki dologtól...
2012. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól tudom,max 1-2% esélye van annak,h utána nem lehet babád!bár nem az én dolgom,de biztosan megtartanám! 22 éves 30 hetes kismami
2012. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ld.21 ***** válasza:
48%
Én is 21 éves vagyok, és még 1-2 évig nem tervezzük a babát, de ha terhes lennék, akkor tuti, hogy nem vetetném el.
2012. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Barátnőm most volt, bent voltam vele a konzultáción. Először azt mondta a doki, hogy "jó eséllyel gondot fog okozni később". Amikor kiderült hogy már van 3 gyereke, akkor 3% alatti lett az esély.
2012. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Manapság már viszonylag ritka, de előfordul, nem lehet előre tudni.

De szerintem kicsit önző dolog ez. Mármint nem azon gondolkodsz, hogy szerencsétlen gyereknek milyen lesz, hanem csak saját magadra gondolsz.

Miért nem tudjátok megtartani? Védekezés mellett jött össze?

2012. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

10:36


en meg szeretnem tartani de baratom tart attol h anyagilag nem tudjuk finanszirozni a vizsgalatokat.most koltoztunk videkre pestrol es nagyon ki van szamolva az utolso ft ia.

az hogy hogy fogant?felelotlenek voltunk sajnos...gondolim erted

2012. máj. 9. 11:05
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha SZTK-ba jársz, a vizsgálatok alanyi jogon járnak, és nulla Ft-ba kerülnek.

Amúgy az abortusz meg 30000...

2012. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Legalább bevallod. Már kezdtem azt hinni, hogy ezen az oldalon mindenki tökéletes védekezés mellett hozza össze a gyerekeket.

Igaza van az előttem szólónak. Az SZTK-ban teljesen ingyenes a terhesgondozás. Nem te lennél az első nő, aki nem fogadott orvosnál szül. Az abortusz meg 30 ezer forint.

A saját felelőtlenséged miatt nem hiszem, hogy a gyereket kellene büntetni.

Nyilván nem kis kiadásokkal jár egy gyerek, de azért ha van pénz kajára, pelenkára meg néhány ruhára, akkor nagy gond nincsen.

A szülők nem tudnak segíteni?

Ha már összehoztátok a gyereket, akkor próbáljátok meg felnevelni.

2012. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Második vok! Ha te szeretnéd,próbáld veld megbeszélni,h tartsátok meg! A kórházban a vizsgálatok ingyenesek, és nem kell a picinek sem mindenből a legdrágábbat megvenni!dolgozol?
2012. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarlak rábeszélni, csak leírom a saját példánk.

Nekünk is ki van számolva minden forint, anya segítségével tudunk meglenni ráadásul albérletben.

Mégis bevállaltuk a babát, mert nincs rá garancia, hogy később jobb lesz az anyagi helyzetünk, hiszen eddig sem javult, sőt.

Igaz, én már 30 éves vagyok, de ha nálatok már úgy döntött a baba, hogy jönni akar ilyen fiatal anyukához és te sem akarod elvetetni, akkor nem értem, miért merült fel nálad az abortusz, vagy miért hagyod magad befolyásolni egy férfi által?

2012. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!