Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz utan mennyi az esely...

Abortusz utan mennyi az esely arra, hogy nem eshetek teherbe tobbe?

Figyelt kérdés

Ugy nez ki terhes vagyok, de sajnos nem tarthatju mehg a picit mert korai. Abortusz utan lehet meg babam, vagy csokken az eselye?

Ez az elso terhessegem.

21/L


2012. máj. 9. 09:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

11:18


a szulokkel nem beszeltem meg mert nem merek, de tudom h segitenenek, sot apa mar akar unokat. erettnek erzem magam egy babahoz, es csak azert vonakodik mert neki sem fix a munkahelye nekem meg nincs meg

2012. máj. 9. 11:25
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Ha a szülők segítenének, akkor mi a gond?

Ha akarnád azt a gyereket, akkor nem vetetnéd el a barátod kedvéért. Ebből szerintem az lesz, hogy elveteted, aztán majd sírsz, hogy rá sem bírsz nézni a párodra, mert belekényszerített téged ebbe a szörnyűségbe.

2012. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az esély csökkenhet, de teherbe eshetsz.

Az egyik barátnőmnek tizenéves (15-18) korában 3 abortusza is volt, az abortuszok között kb 1 év telt el. Gyógyszert szedett, csak nem pontosan így a hónap végére mindig maradt neki pár szem, így csúsztak be a terhességei.

2012. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

11:38


terveztema tovabbtanulast szeptembertol.egyenesbe akartunk jonni, de igy alakult. nem vagyok szivtelen aki erzelem nelkul el tud vetetni egy babat. mindig sirok mikor momdja parom h ez a jo megoldas.

2012. máj. 9. 11:55
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

Csak azt nem értem, hogy ha ekkora teher egy gyerek, ez miért nem szex előtt jutott eszetekbe? Annyi védekezési módszer van, miért nem használtátok?

A párod meg csessze meg, már elnézést. Vetesd el a gyereket, ha már összejött...nemhogy gumit húzott volna, ha nem akar gyereket.


Majd továbbtanulsz később. Mondd el a szüleidnek és kérd meg őket, hogy segítsenek. Majd ha kicsit nő a gyerek, mehetsz vissza tanulni meg dolgozni.

2012. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
beszelek szuleimmel csak raveszem magam. konnyebb lenne az eletem ha nem lenne most ez de nincs szivem elvetetni, bele fogok roskadni.:(
2012. máj. 9. 12:06
 17/21 ld.21 ***** válasza:
28%
Már nem azért, de a barátod egy önző dög, aki csak magára gondol. Ha nem akar gyereket, akkor ne sexeljen, mert akkor tuti, hogy nem esel teherbe, ha meg már megcsinálta, akkor vállalja. Előre sajnálom szegényt, hogy ilyen apja lesz, és téged is, hogy egy ilyennek szülsz gyereket. (Már ha megszülöd.)
2012. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjátok már őt békén! Nem azt kérdezte, hogy megtartsa-e a babát, vagy hogy mi a véleményetek. Vagy a kérdésre válaszoljatok, vagy ne is válaszoljatok! Menjetek másik kérdéshez fröcsögni!
2012. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 ld.21 ***** válasza:
23%
Olyan jó, hogy te a kérdésre válaszoltál. :D
2012. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18:35


koszonom. igazabol nagyon rosszul erzem magammert van benne igazsag.butak voltunk.es ma du csinaltam tesztet es pozitiv lett...

2012. máj. 9. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!