Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után milyen hamar...

Abortusz után milyen hamar lehet ismét teherbe esni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Fél évet szoktak javasolni, hogy a méh regenerálódni tudjon addigra.
2012. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kár, reméltem, hogy hamarabb összejöhet.

Köszönöm!

2012. szept. 15. 10:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ez egyén függő és eset függő. nem mondott semmit a dokid? van akinek csak 6 hetet javasolnak, van akinek 6 hónapot is. kb a kettő között szokott lenni. de ez függ attól is, hogy milyen idős terhesen történt az abortusz. sztem kérdezd meg a dokid!
2012. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
miért kellett ab-ra menned?
2012. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tapintatlan a kérdés hogy miért volt a műtétre szükség hiszen nyilvánvaló hogyha tudatosan vetette el akkor nem ezt kérdezné hogy mikor próbálkozhat újra ha viszont rajta kívülálló a dolog akkor fáj róla beszélni úgyhogy jobb lenne ha a kérdésre válaszolnátok!!!!! Én is így tudom hogy attól függ hogy milyen korú volt a terhesség, min. 6 hét max 3 hónap!
2012. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
a maximum biztosan nem 3 hónap! tapasztalat.
2012. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem a férjemtől volt a baba. Szégyenlem a dogot, de ha kérdezik, akkor elmondom. Most szeretnénk egy köszös gyereket.

Egy hónapja történt és az orvos nem mondta, mi meg elfelejtettük kérdezni.

2012. szept. 15. 11:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ha megvarod amig elmulik a verzesed es azonnal probalkohattok DE erzelmileg nem semmi a dolog Legkozelebb ha nem a ferjeddel szexelsz nem art ovszert hasznalni mert egy nem kivant terhesseg melle meg mast is osszeszedhetsz.
2012. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

3-6 hónap, attól is függ, hogy milyen idős terhesség volt és mit jelentett ez a tested számára, ezért az orvosod kell megkérdezned erről.


(Egy személyes megjegyzést engedj meg: nem hiszem, hogy az a kapcsolat, ami mellett egy másik embertől teherbe tudtál esni, alkalmas a gyermekvállalásra. Ezt az időt szerintem fordítsd a dolgok átgondolására, mert valami alapjaiban nem stimmel, ha ilyen megtörténhetett. A gyerek meg nem valami árucikk, amire azt mondod, hogy ez most nem kell, kérek másikat!)

2012. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem én mondtam, hogy nem kell...


A válaszokat köszönöm.

2012. szept. 15. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!