Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdi sztk-ban melyik...

Az érdi sztk-ban melyik nögyogyászhoz menjek ha babát szeretnék? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 14:25
1 2 3
 21/29 Andi1983 válasza:

Szia Évi !

Hát eredmény még mindig nincs meg ne is tudd meg milyen idegesítő már folyamatosan hívom őket hogy mi van de még mindig semmi már alig várom hogy vissza menjek az orvoshoz de így nem tudok:(:(

2010. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Nah megvan már a lelet???Voltál a dokinál?

Évi

2010. nov. 16. 13:29
 23/29 Andi1983 válasza:

Kedves Évi !


Hát ha hiszed ha nem még mindig nincs kész 1 hónap el telt de még mindig semmi elegem van !! a Mai nap folyamán fogok be menni és ha még mindig nincs kész én kiverem úgy a balhét hogy azt nem emlegetik meg ennyi időt nem hiszem el hogy kell várni egy leletre nem sokára indulok Érdre és ha most sincs kész na ezt megemlegetik az tuti vagy be megyek a vezetőhöz vagy nem tudom de ilyet még nem láttam és azt mondták hogy hívjam őket minden szerdán és mit csinálnak ? Hát le teszik a telefont Majd írom mi volt hidd el nincs még mindig kész és már idegesítő

:(:(:(

2010. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szia!

El hiszem, hogy idegesít hisz várod, hogy mehess vissza az orvoshoz. Olyan pancserok tudnak lenni, hogy az nem igaz le..., hogy az embernek fontos lenne az a papír nekik 1 napi 150-ből. Nem értem aki így áll hozzá az mért megy az eü.-be dolgozni...

Remélem azért sikerült valamit intézni.?

Évi

2010. nov. 18. 13:58
 25/29 Andi1983 válasza:

Sziaaaa

Évi tegnap kész lett az eredményem végre megyek vissza az orvoshoz jaj olyan ideges vagyok mi lesz 1 hónapot kellett várnom:( majd írok hogy mi volt :)

2010. nov. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nah mi újság?

Eredmény mien lett?Dokinál voltál?Mit mondott?

Évi

2010. nov. 29. 14:52
 27/29 Andi1983 válasza:

Szia


Hát az eredményt most nem tudom le írni mert anyumnál hagytam nem voltam még a dokinál mert közbe jöttek dolgok de jövő héten tudok csak menni majd jelentkezem mi volt :)

2010. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Andi1983 válasza:

Szia Évi


Voltam a Doktor Úrnál Aki nem igen emlékezett rám mindent el kellett neki mondanom újból és mondtam neki hogy ígérte hogy a dialektológiára át kell mennem mert csak ott írják ki a Metformint Erre kaptam egy beutalot oda kértem időpontot és kaptam 2011 január 10 .re és most nagyon szomorú vagyok mert csak megy az idő azt hittem nem kell sokat várnom erre de tévedtem :(

2010. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Érden én Balogh Pál nőgyógyásznál voltam. Szakmai tudásához - mivel nem vagyok orvos- nem szólnék hozzá, annyi bizonyos, hogy sok titulusa van.

DE, ami a páciensekkel való bánásmódot illeti, az egyszerűen példátlan. A negatív irányban..

Tiszteletlen, udvariatlan, forgatja a szemét, ha általános kivizsgálásra (és nem panasszal) megy az ember. Úgy gondolom, hogy egy orvos az ilyen arcjátékokat nem engedheti meg magának. Elvégre az a dolga, hogy mindenkit kivizsgáljon.

Nála igazán helyénvaló az, hogy állami rendelőben "bunkó" (én nem tudok jobb szót ennél..), lekezelő, magánrendelőjében "kedves". Volt alkalmam mindkettőt megtapasztalni.

Kivizsgálásokkor semmit nem mond, csavarhúzóval kell a szavakat kivenni belőle, kiadja a leletet, felírja a gyógyszert és mehetsz is kifele.

Én, ha egyszer kismama leszek, nagyon távolról elkerülöm. Tényleg egy mosolya sincs az ember felé, csak unott, fásult pofa.

Úgy vélem, egy jó orvos csak abban az esetben érdemli ki a "jó orvos" címet, ha nem csak szakmailag jól felkészült, de az emberekkel is megfelelően bánik, kedves, és empatikus.

Hát, ez az én véleményem.

2013. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!