Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdi sztk-ban melyik...

Az érdi sztk-ban melyik nögyogyászhoz menjek ha babát szeretnék? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 14:25
1 2 3
 11/29 Andi1983 válasza:

Szia

De nem mertem mondani :(

A vérvételre ezeket kérte

TSH

FSH

LH

Prolaktin,ösztraidol Tesztoszteron DEAS (EZ NEM TUDOM MI)

Se inzulin, SHbG (ez sem tudom mi)

ennyi és a papíromra ezt írta idézem

""Ép hámmal fedett portio

homogénmyometrium atrophias endometrium jobb oldalon 15mm polikulus Bal oldali ov nem hozható látótérbe ""

Bal oldalon van a cisztás petefészkem és ezzel nagyon meg ijedtem mert nem értem miért írta hogy nem hozható látótérbe :(

2010. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Azért gondoltam, hogy mondani kellet volna mert kérte a hormonokat inzulint pont azokat ugye amit a meforal „rendbe tesz.”

Shbg -Nemi hormon kötő globulin

DHEAS- androgén szint

Azt nem tudom mért nem látta a bal oldali ovváriumot, de ha valami baj lenne biztos mondta volna. Nem tudom hanyadik napon tartasz a ciklusodban de a 15mm follikulus az egész jó lehet Mikor mész majd vérvételre?

Évi

2010. okt. 10. 14:57
 13/29 Andi1983 válasza:

Hétfőn megyek az az holnap hát nem szedtem olyan sokáig kb 2 hét azzal is segít valami? 2 hét alatt nem hiszem de ha be megyek szolok neki hogy el kezdtem szedni:) majd ha meg lesz a fejlemény le írom

Szia

2010. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Na voltál vérvételen?Mik lettek az eredmények?

2010. okt. 13. 14:06
 15/29 Andi1983 válasza:

Szia

Voltam vérvételen de még nincs eredmény 21-én lesz meg majd le irom .)

2010. okt. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Szia

Remélem minden rendben van...:)

2010. okt. 22. 09:02
 17/29 Andi1983 válasza:

Szia Évi

Hát bocsika hogy csak most irok de nem készült el az eredményem csak a fele .(:( olyanok mint a csigák na le írom azért ami már meg van vagyis csak amin * van

Proliaktin 4.7 pg/mL 4.8-23.3

tesztoszteron 1,03 < 0.81

Hát ezen a kettőn van ** szerinted ezek milyenek még nincs kész a másik és így nem tudok menni a dokihoz :(

Padig már alig várom

NA majd írj ha tudsz valamit

Szia :)

2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Proliaktin szerintem jó. A tesztoszteron ha 1,3 és 0,81-ig jó akkor az magas. De ugye a lényeg az LH- FSH aránya. Az milyen lett? Gondolom az inzulinos eredmény nem készült el... Nekem is arra kellet várni mert nem Érden csinálták... Reméljük hamar kész lesz!:)

Én is megyek majd nem sokára mert szeretnénk tesót a fiunknak remélem nem kell még egyszer végig csinálni ezt az egész macerát......

Szeded még a gyógyszert?

Évi

2010. okt. 29. 18:20
 19/29 Andi1983 válasza:

Szia Évi :)

LH:10.5 U/L

Fsh:6.8 U/L

Ezt nem nagyon értem ezek sem jók?

A gyógyszert nem szedem az inzulin még mindig nincs kész hát nagyon meg bántam hogy Érdre mentem mehettem volna máshova is .(

jövőhetén kell megint fel hívnom őket hogy el -e készült.

Tudsz valamit mondani LH, FSH-rol? nem jók?

Várom válaszod :)

Szia:):)!!!

2010. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok nem voltam internet közelben.

Az LH-FSH-t azért kérdeztem mert ha az LH magasabb mint az FSH akkor még nem kezdett el hatni a gyógyszer.

Remélem mára már meg van az eredmény és dokinál is voltál.??Ha voltál mit mondott? Milyen lett az inzulin eredmény Adott valami gyógyszert?

Várom válaszod:)

Évi

2010. nov. 5. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!