Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül ha valaki...

Mennyibe kerül ha valaki magán nőgyógyászhoz akar jáni és mennyivel másabb az mint ha simához menne? Miben jobb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez a téma még nem érintett,de egyre közeleg és csak érdekelne.
2010. jún. 8. 20:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ár szerintem 5000-től a csillagos ég, én mindig oda járok, sokkal normálisabb az orvos, türelmesebb.
2010. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A magánnőgyógyász nem olcsó mulatság. Egy vizit orvostól függően 7-10ezer Ft. Egy biztos, sokkal jobban odafigyel rád, mint a körzeti rendelőben, ahol futószalagon vizsgálják a nőket, és se idő, se energia nincs a betegekre. Persze azért ott is van kivétel.
2010. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
több idő van kérdezned, ő is alaposabban megvizsgál.a hangulat személyesebb, kevésbé feszélyező. nekem 7000egy vizsgálat
2010. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy ideig magánhoz jártam,6ezer/alkalom...aztán nem lett rá pénzem,azota sztk-s,de szinte semmi különbség,ugyanugy felirja a gyogyszert,normálisan vizsgál,válaszol,sosem siet
2010. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 6000-be kerül egy vizsgálat magánnőgyógyásznál. De voltam szakrendelésen is ugyanannál a dokinál. Magánban a keresztnevemen szólít és mosolyog, de szerintem ugyanúgy vizsgál. Több idő van kérdezni, közvetlenebb az orvos. És magánrendelésen nincs asszisztens(legalábbis tapasztalataim szerint), csak te vagy és az orvos. Szerintem ez is jó. A magánrendelések általában délután vannak a szakrendelés pedig 8 és 4 között. Tehát ha dolgozol általában a délután praktikusabb.
2010. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szakrendelés is este 8-ig van, tehát ez nem lehet probléma. És amig nincs különösebb bajod, addig a gyógyszert felirni a szakrendelés is jó.
2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is körzeti orvoshoz járok, ugyanis nem engedhetem meg magamnak a magán orvost. =(

Nekem semmilyen rossz tapasztalatom nincs. Kicsit lassan halad a rendelés és néha vannak gyanús egyének is, de ettől függetlenül az orvosom nagyon rendes, türelmes.

Amikor legelőször voltam akkor kb 20 percig beszélgettünk mire feloldódtam annyira, hogy felfeküdjek a kezelőasztalra (szűz voltam, de strandon elkaptam egy fertőzést)

Persze ezt embere válogatja. Biztos vannak bunkó orvosok az ilyen helyeken.

A pénzes doki meg általában kedvesek, hisz a pénz beszél...:)

2010. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából azért is érdekelt,mert én alapból nagyon szégyenlős vagyok és ilyen kellemetlen vizsgálatnál nagyon zavarna,ha még valaki ott lenne bennt vizsgálat alatt.Szóval az egyik íróval teljesen egyetérttek ebben.A másik hogy évente egyszer ki lehet bírni ezt az összeget,most hogy tudom már kb. mennyi.

Köszönöm a válaszokat.


És egy 23 éves szűz aki eddig még nem járt dokinál,tudom hogy kellett volna már,mire számítson?Szerintettek ha elmegyek sima vizsgálatott csinál v. rákszűrést is akar és azt hogy lehet nálam megoldani,fájdalaom mentesen,kisebb rugalmassabb eszközzel?

Ha tudtok kérlek erre is válaszoljatok!


Mindenkinek köszönöm a választ!!

2010. jún. 10. 20:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Aki szűz annak tudtommal, nem nyúlnak fel a hüvelyébe csak nagyon indokolt esetben. Rákszűrést ilyenkor még nem csinálnak csak akkor ha már nemi életet él a nő.

(vagyis nekem ez a tapasztalatom)

2010. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!