Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdi sztk-ban melyik...

Az érdi sztk-ban melyik nögyogyászhoz menjek ha babát szeretnék? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 14:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikhez sem! Mindkettő szadista! Válaszz inkább magánt! Tapasztalatból mondom!
2008. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Csak ha nem tudom megfizetni a magán orvost??Akor mit csináljak????
2008. máj. 15. 15:29
 3/29 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel egy másik városban egy másik dokit! Nekem csak rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban!
2008. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Bár a kérdés nem mostani, de a válaszom lehet, sokaknak segíthet, akik szintén rátalálnak erre a honlapra.

A szbattai rendelőintézet hangulata, színvonala, főleg technikai ellátottsága, és a doktori gárdája is felülmúlja az érdi intézetét..Kérés (!) nélkül, előjegyzés (!!)nélkül végezte el pl. a nőgyógy-i uh-ot az orvos..(Függetlenül az előzményektől tette ezt, viszont számos dolog azonnal kiküszöbölhető, pontosabb diagnózis állítható..)

Itt madjnem mindegyik nőgyógy. korrekt, rendes; csak érdemes ismerni mindegyik külön szakmai területét, érdeklődését, amire kiváló a net, leinformálhatóak.

Százhalom Egészségügyi Központ a neve egyébként. Paragi dokiban én maximálisan megtaláltam azt, ami egy korrekt orvostól elvárható..(Doffek dr. volt előtte, de sajnos Ő már nincs Battán, Ő is jó volt)De most az sztk keretein belüli lehetőséget taglaltam, Érdtől pedig nincs messze.

Bejelentés szerint érdi volnék, de ritkán élek -e lehetőséggel..

2009. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál!

De sajnos nekem nem jött be a Szbattai rendelő mert Én Szinya Attilánál voltam és sajnos csak az időmet pazaroltam nála:( 5 hónap elpocsékolt, és csak egy beutalót kszönhetek neki a Isz.klinika Asz.rep osztályára.Ennyit.De más miatt vissza kellet mennem érdre és egy másik dokihoz kerültem Dr Balogh Pál és most itt vagyok 11 hetes terhesen az 1 vizsgálatnál megálapította a PCOS mivel tele volt a petefészkem kis cisztákkal.De ezt Ő nem vette észre!..Ez persze nem azt jelenti hogy egyik orvos se vette volna észre akik még ott dolgoznak de nekem sierült olyat kifognom aki nem foglalkozott velem egyáltalán!De az tény hogy a Battai rendelő kulturáltabb és rendezetebb körülmények közt található mint az érdi.

Még 1x köszönöm hogy válaszoltál és leírtad a véleményed tapasztalatod!!

11 hetes kismama:)

2009. jan. 31. 11:48
 6/29 Andi1983 válasza:

Kérdésem volna remélem a kérdező el olvassa

nekem is pco-m van és a kérdésem mit adott a doktor úr hogy ilyen hamar terhes lettél? én is akarok hozzá menni mi is szeretnénk babát ha van időd és ha ezt olvasod léci írj nekem vissza köszi

2010. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Szervusztok!


Az az érdekes, hogy bár régiek az eredeti kérdések, a válaszok, a legutóbbi, ami tegnap érkezett viszont megint ide kalauzolt, és éppen tegnapelőtt voltam újabb orvosnál, nőgyógyásznál, mert akiben a hozzászólásomban is hittem, még sem vált be.

Nem bírálhatom szakmailag, mert abba maradt a beteg-orvos kapcsolat; részben mert elköltöztem, és idő hiányában bár nincs messze, de még sem tudok Battára járni, részben mert egy megkezdett vizsgálat-sorozat első fázisában az előjegyzett megbeszélt időpontban nem volt benn- nem szülés, vagy ha igen, akkor sem szólt senkinek, hogy elmegy- az akkori problémáimmal nekem meg nem fért bele újabb hónap várakozás, így abba maradt nála a dolog.

Nem mondanám el, újabb dokikkal való próbálkozásaimat, mert lehet, az eddigi tapasztalataim miatt magasra tettem az elvárásaimat, de nem sikerült még jó magánt sem találni. Sokáig.

Majd egy rosszullétem - egy hete - után a háziorvos a körzeti rendelőintézet egyik nőgyógyászához küldve újabb negatív élményekre sikerült szert tennem- itt is csak a Vörösvári úti SZTK-t említem, a dokit nem- szóval nagyon ritka a jó helyen a jó doki, hozzá a megfelelő felszereltség, plusz a jó szakértelem, és még ehhez az empátia, és ha esetleg belefér, és kilépünk az elvileg ingyenes kategórián kívülre, akkor jó ár-érték arány; akkor lehet, nekem úgy tűnik, pár napja végre sikerült megtalálnom.

Ismétlem, a battai intézetet, általam említett orvossal sem volt semmi bajom, a többi ottani orvosról már én is hallottam, de ezért nem is azok közül választottam; de ha már Budapesten élek, lakom, dolgozom, és ha már magam is közel vagyok a sokadik X-hez, és a többi: a Budai Egészségközpontban már más ízben is jártam, de nőgyógyászati szempontból először, és csak dicsérni tudom...:-) Az Intézetet épp úgy, mint az orvosokat, asszisztenciát, szolgáltatásaikat.

Bár épp ezen a weboldalon van róla negatív vélemény is, de nem mindenki "jöhet" be mindenkinek egyformán jól, de a sokadik tapasztalat után nekem a legjobb véleményem van eddig róla; és persze kiderül, mennyire tud majd nekem/rajtam segíteni. Persze elsősorban a szervezetemen múlik, de a szakértelem és megfelelő más típusú segítség nélkül már magától nem biztos, hogy regenerálódna, és ebben eddig egyik utóbbi orvos sem segített.

Dr.Tahy András, akire utaltam, akit perpill merek javasolni, nála jártam 2 napja, előtte napon pedig nőgyógy-i UH-on (ide is előre be kell jelentkezni, de nem kell heteket várni!), így már konkrét felvételekkel, előzetes laboreredmények a háziorvos révén meglettek, de azt is pár nap alatt megcsinálja az Egészségközpont, szóval így mentem ehhez a doktorhoz, aki nem kertelt, nem biztatott, csak annyira, amennyire kellett és lehetett, és még az empátia magas fokát is megtapasztalhattam, a szakmai hozzáértésében pedig nem kételkedem, mert arról és az eredményeiről tucatnyi helyen olvasni..

Szal sok szerencsét Nektek is:-) !!!

A kérdező azóta tavaly már reagált, akkor 11 hetes terhes volt, remélem, azóta boldog kismama vagy, ha esetleg olvasol bennünket, meséld el, mi újság:-)

A többi olvasónak is minden jót és sikeres próbálkozást kívánok e nem egyszerű témában..

2010. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát bizony mióta válaszoltam azóta sok víz folyt le a Dunán és immár egy 14 hónapos Ördögfióka anyukájaként élem életemet :) és reméljük mihamarabb egy újabb kis Angyal költözik a pocakba... Apa és én mindent megteszünk az ügy érdekében.:)


Kedves Andi! Bocsi ha kicsit hosszú lesz:)

2008. júliusában voltam először Balogh doktor úrnál egyéb panasz miatt de mondtam neki is, hogy babét szeretnénk már elég régóta. Megcsinálta az uh.-t és már akkor rá került a papíromra, hogy PCOS gyanú. Kaptam labor beutalót inzulinszint ellenőrzéssel. (sajna itt kicsit sokat kellet várni mert a vérzés 3. napján kellet menjek és előtte múlt el..) egyértelműen kiderült a PCOS a hormon eredményekből. Vissza vittem neki a labor eredményt. Mondta. Hogy Meforalt kell szedjek de Ő nem írhatja ki ezért átküld diabetólógiára és Ő fel is hívta és még aznap soron kívül fogadtak. Ott a doktornő adott terheléses vércukor vizsgálatra beutalót. Szerencsére azzal nem volt gond csak az inzulin szinttel. Simán le akart rázni a doktornő de én mondtam és rá is volt írva a papíromra amit a Balogh adott, hogy metformin tartalmú gyógyszert javasol. Így saját felelősségre kaptam Adimetet. Sajnos az nem vált be mert véresre vakartam tőle magam. Vissza a diabetólógiára kaptam Meforalt és az már jó volt. Addigra szeptember volt. Vissza a Balogh-hoz mert nem akart megjönni akkor irt Duphastont megjött majd középidőben vissza hozzá van-e pém- sajnos nem volt. Akkor irt ki a következő hónapra ismét Duphastont és Clostilbegytet amit az 5. napon kellet elkezdenem szedni. December 4. én voltam nála mert nagyon fájt a jobb petefészkem és azt hittem baj van, de szerencsére nem volt, csak volt egy 23mm érett tüszőm Apát elkaptam aznap este és másnap reggel. Majd December 18-án POZÍTÍVAT teszteltem. Annyira hihetetlen volt, hogy 10db tesztnek se agyon mertünk hinni pedig napról napra egyre sötétedett a csík.:)))) Dec. 22. voltam ismét a Baloghnál és igazolta is a terhességet. Hát ez az én történetem.

Egy szó mint száz Nekem bevált a doktor úr és ha 1-2 hónap múlva ha nem sikerül a kis tesó akkor irány újra a doki.

Szedsz valamit a PCOS-ra? Ti régóta próbálkoztok?

Évi

2010. okt. 7. 13:18
 9/29 Andi1983 válasza:

Sziasztok!

Szia Évi

Hát asz én történetem sem rövid 27 éves vagyok már nagyon rég el kezdődtek ezek a gondok 14 évesen anyukám vitt orvoshoz mostanság én járok nagyon sok orvosnál voltam már meg sem tudom számolni de valamiért egyik sem segitett még a neves 2 sz klinikán is voltam endokrinológián de ott se semmi na az volt az utolso csepp a pohárba mondtam nem megyek soha többet egy orvoshoz sem . fel jöttem egy idő után a netre be irtam hogy PCOS és ki adott egy csomo mindent nagyon meg lepödtem nem hittem voltna hogy ez ilyen sok nöt érint .

olvasgattam és néztem hogy mindenhol ott van a Metformin gyogyszer na mondtam nekem ez kell el is mentem a HÁZI ORVOSOMHOZ aki tök rendike volt ki is irta nem is hittem volna de kiírta elkeztem szedni pár nap után olyan beteg lettem mint a kutya .Hasmenés hányinger minden volt öklendezve mentem még a boltba is de ez mára már elmult na meg találtam a te topikodat és mondtam ki probálom ezt a dokit is mivel közel lakom Érdhez el megyek tegnap voltam nálla tök rendes elöször ugy mentem be hogy rád hivatkoztam mondtam neki Dr úr olvasgattam a neten és egy lány dicsérte magát hogy az ön segitett neki abba hogy terhes legyen és mondtam én is szeretnék nagyon

Megvizsgált tökre alaposan rákszürés tenyésztés uh és mondta menjek el vérvételre utánna diabetikushoz kell majd mennem elöször az lesz a feladat hogy meghozza a mensimet mert ugye igen régen volt meg kb 2 éve.

De azt nem mertem neki meg mondani hogy én már szedem a Metformint úgyhogy most inkább abba is hagyom nehogy az legyen hogy valami öngyógyító vagyok hétfőn megyek vérvételre gyorsan vissza viszem a papírt .Remélem hamar siker lesz már alig várom Hát ez az én történetem eddig remélem nem sokára írhatom hogy babát várok!ez az álmom!!!!

Majd ha történik valami le írom:)

2010. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Reméljük Neked is beválik:)

Nem bele szólásként irom de lehet, hogy mondani kellet volna neki, hogy szeded mert így a hormonjaid lehet rendbe jött. Sima vérvételes beutalót adott vagy inzulinost?

2010. okt. 8. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!