Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segitsen, biztató...

Valaki segitsen, biztató szavak esetleg?

Figyelt kérdés
Több min 2 éve nem estem teherbe. Én 23,a férjem 25 éves. Nagyon szeretnénk gyereket... Meddőségi vizsgálaton még nem voltunk,mert a férjem nem akarja. Nagyon elvagyok keseredve,mert szinte körülöttem már mindenki babás lett,csak nekünk nem sikerül...
2012. szept. 8. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Pedig jó lenne egy meddőségi vizsgálat neked is , a párodnak is, mert nemegyszer kiderül: hogy a férfival van inkább a gond. De ez mindegy is , olyan szempontból h szinte mindenen tudnak ma már segíteni.

2012. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :-( Pedig ennyi idő után, már érdemes lenne elmennetek dokihoz, a férjed előbb, mert őket egyszerűbb vizsgálni! Ha vele minden rendben, akkor neked egy vérképet érdemes lenne csináltatni (pajzsmirigy, PCO, IR...)!

Remélem hamarosan babázhattok! Mi a 2. babát tervezzük, nemrég volt egy vetélésem, szóval nálam sem jobb a helyzet, de remélem idén már kismama leszek, ahogyan te is!

2012. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ufobaby ***** válasza:

Szia! Mi több, mint 1 éve próbálkozunk és tudom milyen érzés, amikor körülötted mindenki teherbe esik ;(

Hála az égnek mi megyünk meddőségi kivizsgálásra 19-én és jön a párom is...ha babát szeretnétek mind a kettőtöknek akarni kell ezt a kivizsgálást!!! sok sikert hozzá!

2012. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!