Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tud segítsen az eredményei...

Aki tud segítsen az eredményeim értékelni?

Figyelt kérdés

21.napi 3.napi

lh 2.50 lh 3.70

ösztradiol 353 ösztradiol 224

progeszteron 43.80 progeszteron 1.70

prolactin 260 prolactin 263

tesztoszteron 1.90 tesztoszteron 2.00

fsh 6.68

ezek jo eredmények lombik icsihez néztük.köszönöm



2012. aug. 1. 09:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
kicsit összerakta az adatokat az oldal bocsi az fsh a 3.napi sorba tartozik.
2012. aug. 1. 09:43
 2/22 anonim ***** válasza:
Annyit tudok kiszűrni ebből, hogy pcos-ra utal a vérképed!Egy jó endokrinológus tud segíteni.Sajna azt nem tudom hogy lombiknál milyen véreredményt várnak el!Szurkolok, hogy minél hamarabb babás legyél!
2012. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hu remélem nem értesz hozzá:)a nődoki azt mondta ezek jó eredmények,de aztán őt lehet pont nem érdekelte,meg mihez képest jó?köszönöm azért h irtál ha még olvassa valaki és van vélemény kérem irjon
2012. aug. 1. 16:37
 4/22 anonim ***** válasza:
a tesztoszteronod magas kicsit és az ösztradiol de nem vészes. Abszolult nem pcos hormonkép
2012. aug. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki??De-de szerintem pcos, mert az lh/fsh arányt kell nézni, ha 1:1 akkor jó de neked több mint a duplája!Nézz csak utána.A tesztoszteronod szerintem jó.Igaz felső határ, de még belefér.
2012. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
szia!a nődokim aki oda adta ezt a leletet aztmondta jók az eredmények.a kaáliba megsem nézték...
2012. aug. 3. 22:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Az lh fsh akkor rossz ha az lh magasabb, de nála nem. Az fsh nem baj ha magsabb az az ideális.
2012. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, az fsh melyik naphoz tartozik, de ha a 3-ikhoz, akkor kicsit magas, és kicsit rosszabb stimulálhatóságot jelent. Kicsit nagyobb adag hormoszurira lesz szükséged.

2012. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
jaj,de jó, jaj de jó!!Nekem is ehhez hasonló volt a vérképem, és itt mindenki azt mondta h pcos.Akkor nekem sincs.Bár nekem az fsh kicsit alacsonyabb.kívánom h minél hamarabb sikerüljön a babó!!:-)
2012. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
sziasztok Köszönöm h irtatok remélem nem olyan vészes azért a lelet.az fsh a 3.naphoz tartozik.amiket olvastam a pcos rol azok közül a barnázás mensi elött és a hizás jellemző rám,de a ciklusaim 26-28 naposak általában,de nemhiszem h ez nagy ingadozás mert olvastam akinek 42 napos meg ijenek.amugy tudok javitani valamin?étrenddel?vagy valahogy?mit jelent h nehezen stimulálható?
2012. aug. 4. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!