Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tünettel tuti nem...

Ilyen tünettel tuti nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggeli szeretkezéskor a férjem mondta, hogy "nem tud feljebb nyúlni", vagyis feltételezem, nagyon lent van a méhem (vagy megvastagodott a nyálkahártya?). Azt olvastam, hogy ilyenkor nem termékeny az ember, de kérdésem, ha korábban is voltunk együtt (középidőben), akkor ez lehet terhesség jele? Vagy csak a közelgő menstruációé (4 nap múlva nem várom)?
2012. szept. 6. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a méhed biztos nem hanem a méhszáj,

termékeny időben van alacsonyan és kissé nyílva,a spermiumoknak kedvezve hogy áttudjanak úszni..

bár azt is tudom hogy adott terhesség eseten viszont fentébb húzódik, védve a leendő babát.


de ha 4 napod van a nemvártig akkor igazából még bármi lehet, mert nekem sem volt felhúzódva mikor teszteltem

szépen fokozatosan ment fentébb.


2éves kislány és 31 hetes pocaklakó anyukája

2012. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hm... az előbb egy cikkben épp fordítva olvastam, hogy termékeny időben fent van és puha, terméketlenben meg lent és kemény...

azért köszi, még reménykedem :)

2012. szept. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!