Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]

ilyen a görbém, nem elejétől mértem a ciklusnak mert sikeresen eltörtem a hőmérőm és nem tudtam hamarabb beszerezni. 28-29 naposak általában a ciklusaim, előző hónapban 26.napra jött meg. Most a 29. napon teszteltem egy negatívat 25ös érzékenységű tesztel. Tünetek, lassan egy hete reggel émelygek, ha ülök, ha oldalt fekszek és nyomódik alul pocim akkor iszonyatosan fáj a medence csontom középen, hangulatingadozásaim vannak. Januárban ment el 11hetesen a babám, és vele első perctől kezdve fájt a medencecsontom, nagyon hátrahajló a méhem azért fájhat azt mondta a doki) Lehetek babás? Mikor teszteljek, hogy biztos eredményt kapjak?



2012. szept. 6. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az a baj,hogy nem az elejétől mérted, hanem,hogy nem is egy időben! Annak úgy nem igazán van értelme!

Ebből nem lehet tudni most, hogy egyáltalán volt-e peteérés!

Két nap múlva még tesztelj egyet, hátha!

2012. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a görbedarabka sajnos nem mond semmi érdemlegeset, nem lehet belőle következtetést levonni. Várj és 2-3 nap múlva tesztelj újra.
2012. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyi látszik, hogy jó magasan van a hőd, és még nem kezdett leesni, pedig már a 31. napon vagy. Ez jó jel, plusz az is, hogy még nem jött meg. Ismételd a tesztelést 2 naponta. Drukkolok!
2012. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25 ös érzékenységű x-epil kimutatja? 10es érzékenységűvel teszteltem decemberben 4 nap késés után pozitívat.
2012. szept. 6. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:

"... nem is egy időben..."

Kedves első! Miért ne lehetne jó, ha nem egy időben méri? Nekem azt mondta az orvos, minimum 6 órát aludjak meg előtte egy huzamban, akkor lehet mérni.

És egyébként sem mindenki 8-16h-ig dolgozik, hanem 3-4 műszakba is járunk itt sokan.

Ha nekem nem gond, hogy egyik nap délután 3-kor mérek, amikor kelek, máskor meg hajnal 4-kor, akkor neki sem gond az a plusz 1 óra időnként.

2012. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező! Tesztelj egyet 2 nap múlva :)

Drukkolok :)

Bármelyik jó, de... ha esetleg még 4-5 napig nem jönne meg, én a helyedben orvoshoz mennék, mert esetleg mégsem baba, hanem... akármi más :(

De azért pozitívan!!! :)

2012. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy pl mensis tünetem nincs, csak annyi hogy medence csontom fáj. Hétfő-kedden tesztelek ha addig nem jön meg, addig remélem kibírom valahogy, hamarabb nem akarok nehogy csalódjak
2012. szept. 6. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy azért a teljes ciklust nem ártana végigmérni, mert így ebből a hőből nem lehet sokmindent leszűrni.

Én vagyok a 4 műszakos, én hüvelyben mérem, 5 percig tartom bent a lázmérőt, nem a csipogásig. Kicsit görbébb a görbe, eleje kicsit szögletes, néha 1-1 tized ingadozás van, de a nagy dolgokat, mint pé, meg ilyesmik, amúgy is jelentős ingadozás kíséri, bőven feltűnik.

Ma vagy a 29. napon?

2012. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 32. napon. Hétfő-keddre nem vártam. Eddig még semmi a fent említett tüneteken kívül
2012. szept. 7. 07:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt hétfő-keddre nem vártad, nyugodtan csináld meg a 25-ös x-epilt, mutatni fogja.
2012. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!