Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes ennyi tünettel?

Figyelt kérdés
Párommal Pharmatex hüvelytabival védekeztünk.Az mikor először használtam,megjött a mensim,de barnás volt,és pár nappal hamarabb jött meg.Alhasi fájdalmaim voltak,feszült a mellem,sűrűn jártam pisilni.Az orvos azt mondta kismedence gyulladás.Aztán továbbra is a Pharmatexet használtuk,és hasonlóak a tünetek.Feszül a mellem,sűrű pisi,alhasi fájdalom,ami mellé társult még a fáradtság,és állandóan aludni szeretnék.Az első alkalomkor vettem tesztet negatív lett.De lehet túl korán csináltam.Most 6-ára kellene hogy megjöjjön,tehát van még jópár napom.
2009. szept. 28. 06:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem hogy az utóbbi időben nagyon sok pattanás kijött rajtam.
2009. szept. 28. 06:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de sok kismama panaszkodik álmosságra az első hetekben és a többi tünet is tipikus.De lehet,hogy csak le van gyengülve a szervezeted a gyulladás miatt.Tesztelj mindenképp 6odika körül és kívánom,hogy a neked tetsző eredményt mutassa!
2009. szept. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak a gyulladástól vannak ilyen tüneteid, de miért Pharmatexet használtok, ha gyulladásod van tőle?
2009. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miert nem szedsz fogamzasgatlot, ha a pharmatex ennyire nem jon be? meg ugy tudom h nem is biztonsagos csak magában hasznalni.
2009. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Pharmatextől nincs semmi bajom,a kismedence gyulladás nem attól volt nekem,hanem a doki szerint felfázás.Fogamzásgátlót nem szedhetek,mert voltak betegségeim tőle.Így hát maradt a Pharmatex.De beszélgettem a párommal,és ha összejönne a babó örülnénk neki.:)Csak még belegondolni is annyira új ez az egész,főleg így,hogy még nem tudok biztosat.
2009. szept. 28. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
csináld meg azt a tesztet 14 nappal az aktus után mert esélyes a baba.
2009. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van esélyed, mert a pharmnatex nem biztonságos védekezési mód.
2009. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. szept. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!