Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a nagy hőugrás?

Mi ez a nagy hőugrás?

Figyelt kérdés

[link]

Ovum valószínű akkor volt mikor az ovu fájdalom jelölve van,mert nagyon erősen éreztem.


2012. szept. 6. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi? Hát erről semmi sem lehet mondani!

Így az sem számít,hogy felugrott a hőd!

2012. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit! azért valamitől csak felugrott!
2012. szept. 6. 06:38
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szívesen a semmit!

De ahhoz,hogy erre érdemben lehessen válaszolni, neked egy kicsit utána kellene nézni a hőmérőzésnek!

De ha gondolod, szívesen írom,hogy terhes vagy!

Bár ovud nem nagyon volt,akkor amikor gondolod!

2012. szept. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok a hőmérőzés szabályaival, nem most kezdtem!Egyébként nem kell írnod hogy terhes vagyok mert éppen mégy szoptatom a kisfiamat és nem is próbálkozunk babával csak azért mérem néha a hőmet hogy nagyjábó tudjam mikor kell megjönnie!hagy tudjam már jobban hogy mikor lehetett ovum, vagy talán te érezted helyettem?
2012. szept. 6. 06:53
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát már meg se haragudj kedves kérdező, de az első válaszolónak tökéletesen igaza van. Ez nem görbe, az, hogy megmérted ad-hoc jelleggel 2-3 alkalommal a reggeli hődet abból az égvilágon semmit nem lehet kikövetkeztetni. Sem azt, hogy volt-e egyáltalán ovud, sem azt, hogy mikor sem semmit. Hogy mitől volt hőugrás azt sem tudod meg ez alapján, mert ez nem hőgörbe.
2012. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi ez a nagy hőugrás?


XD


"csak azért mérem néha a hőmet hogy nagyjábó tudjam mikor kell megjönnie!"


AHAHAHAHAHHA a hét kérdése :)))

2012. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na!!! Örülök hogy ilyen jól szórakoztok. Egyébként sosem unatkozok csak néha van egy kis szabad időm, amit arra fordítok amire akarok. Nem hiszem hogy neked elszámolással tartoznék!
2012. szept. 6. 11:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Azta, mekkora egy fej vagy! :))) Ez egy nagy semmi. Mikor fog megjönni? Pár nap múlva... Pff...
2012. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fú!! Kedves utolsó, nagyon nagyot mondtál! Ezt magamtól nem is tudtam volna,de egyébként nem ez volt a kérdésem!
2012. szept. 7. 06:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Kérdező, de buta kérdésre, buta válasz... Ha minden nap mérnéd a hődet, abból kiderülne, hogy mikor ugrott fel a hőd, hogyan alakul a diagram... De ebből hogy lehetne megállapítani? Sehogy. (Utolsó voltam.)
2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!