Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj lehet? Mennyi a...

Nagy baj lehet? Mennyi a valószíűsége, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt,hogy augusztus 21-én reggel együtt voltam a barátommal a legelején óvszer nélkül. Még aznap elmentem a nőgyógyászhoz azzal a céllal,hogy feliratok esemény utáni tablettát. Mindent elmondtam az orvosnak,azt is,hogy akkor múlt el a menstruációm és az 5. napnál járok. Erre mondta az orvos,hogy nem kell bevenni esemény utánit,hanem kezdjem el a fogamzásgátlót szedni. És ezt el lehet kezdeni a ciklus 5. napján is,az orvos is elmondta és a tájékoztatóban is benne van. Ennek ellenére én nagyon ideges vagyok és félek. Nem tudom hogy fogok kibírni még 2 hetet teszt nélkül :( A ciklusaim általában 23 naposak.
2012. aug. 25. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátod azért az eleje után húzott gumit, igen kicsi az esélye h terhes lettél. A fogamzásgátlót meg azért adta a doki, h máskor ne pánikolj, h terhes vagy-e? Gondolom én.
2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! igen utána húzott gumit. csak azért félek,mert állítólag nekem a menstruációm után van peteérésem. a tabletta meg a 7. szemtől védeni fog. De ha most van peteérésem,akkor hogyan védene?
2012. aug. 25. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek a mensi után van a peteérése, ez egy "körforgás" Amúgy a tabletta hormontartalma le fogja állítani a peteérésedet nagy valószínűséggel. Míg a védelem ki nem alakul (köv.mensid), csakis óvszerrel legyetek együtt!
2012. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A menstruáció utánt úgy értettem,hogy közvetlenül utána 1-2 nappal van peteérésem. Mert vannak,akiknek csak a 14. nap körül történik. Hát remélem,hogy a tabletta valamit,most csinál,mert nagyon nem akarok terhes lenni. És amíg meg nem jön,addig mindenképpen védekezni fogunk. Köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!