Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Nagyon ideges...

Terhes lehetek? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Most kell megjönnie,hétvégén.Három héttel ezelőtt pettingeltünk a barátommal.Ő ujjazott engem miközben én vertem neki.Egyszer ő is hozzáért a farkához és félek attól,hogy előváladék kerülhetett a kezére.

Most fáj a fejem,fáj a hasam,pattanásaim lettek,ahogy általában menstruáció előtt.De mégis nagyon idegeskedek,folyton erre gondolok,hogy mikor jön már meg,stb.. :(


2012. aug. 24. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj ne már!!édes istenem hány éves vagy?biológia könyvet vedd már elő inkább!!!!!

marha kevés az esélye hogy terhes legyél!!!!

2012. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,tudom. csak itt mindenhol azt olvasom,hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni,még akkor is,ha az ujjon volt.
2012. aug. 24. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi történt, ne aggódj, nem leszel terhes. Pusztán az előváladéktól amúgy is nagyon kevés az esélye, de így, hogy előtte már levegőn volt, meg ujjról kerülhetett be, így szinte semmi.
2012. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szépen megfogalmaztad a kérdést.
2012. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon kevés az esély de biztos csak akkor lesz ha tesztelsz,szerintem elfogadhato áron lehet kapni terhességi tesztet hogy megnyugtasd magad mert attol hogy itt irna pro és kontra még szerintem nem nyugszol meg,a teszt pedig 99százalékban pontos eredményt ad
2012. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan jókat mosolygok ezeken a kérdéseken. De remélem, hogy amikor mi a párommal nekiállunk a baba projektnek (2013. február), akkor ennyi is elég lesz majd ahhoz, hogy teherbe essek. Nagyon szeretnénk kisbabát, és sokan írják, hogy 1-2-3, - X éve próbálkoznak, más meg azt gondolja, hogy ennyi az egész, és kész is a baba.

Már bocsi, hogy ezt írom, de tényleg. Nagyon fiatal lehetsz még. Az én időmben, (pedig én sem vagyok öreg, 24 éves vagyok), az Édesanyám és az iskolában is a tanárnő tartott felvilágosító órát. Sok mindenben segített, sok hasznos tippet kaptunk, és rengeteg mindent megtudtunk a biztonságos szexről, illetve egyéb témákról.

Ez nagyon hiányzik a mai sulikban, családokban. Sajnos.

Szval, nagyon kicsike a valószínűsége, hogy terhes vagy, de ha kimarad a menstruációd, akkor csinálj egy terhességi tesztet, de kétlem, hogy pozitív lenne. Ha mégis, szólj anyukádnak, ő majd tudni fogja mi legyen tovább.

2012. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!