Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Nagyon ideges...

Lehetek terhes? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Április 19 én jött meg utoljára. Nem görcsölök meg semmi, nem fáj a mellem de valami furcsa fájdalmat érzek alhasnál.Néha úgy érzem igen most meg fog jönni de semmi.Nagyon félek, hogy terhes vagyok, mert most szakitotunk a barátommal. Nőgyógyászhoz anyagi gondok miatt nem tudok sajnos el menni. Vagy ez a pár nap nem számít nagyon sok késésnek?
2012. máj. 24. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen számit sok késésnek egy pár nap de védekeztetek legalább?
2012. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Menj el orvoshoz amit TB támogat, de ha nincs TB-d! Akkor csináljál terhességi tesztet!
2012. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Megszakításos módszerrel. Fogamzásgátló tablettát nem akarok szedni mert így is problémáim vannak a súlyommal. tényleg van olyan, hogy ingyenesen csinálnak terhességi tesztet a korházban?
2012. máj. 24. 20:24
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát ha nem védekeztetek, vagy nem megfelelően védekeztetek, akkor bizony lehetsz terhes.

Azért egy teszt talán nem lenne olyan nagy anyagi megterhelés...

De az sztk is ingyen van amúgy...

2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot aztán ha továbbra sem jön meg vegyél egy terhességi tesztet aztán meglátod el kell e meni a dokihoz is vagy nem..
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem csak fogamzásgátló tabletta létezik. Óvszerről hallottál már?

Hát ilyen "védekezéssel" nem kell csodálkozni, ha baba lesz a vége...

2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
hát nem a legbiztonságosabb, az előváladék is okozhat problémát. ha eddig is így védekeztetek, akkor lehet hogy most sok volt a stressz meg minden és azért késik. amikor nem szedtem még tablettát akkor volt hogy nekem is késett 10 napot, de mi óvszerrel védekeztünk. csinálj egy tesztet a dm-ben már vehetsz 800 ft-ért is de egyszer megéri rászánni a több pénzt is. még várj 2-3 napot, ha nem jön meg akkor tesztelj! remélem nem lesz baj.
2012. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A 2megszakításos" nem védekezés, hanem szerencse. Annyi eszed lehetne, már ha szexelsz, és félsz a nem kívánt terhességtől, hogy védekezel!

Mi érdekel jobban? A súlyod, vagy hogy esetleg becsúszik egy baba, akit nem terveztek, anyuka anyagi gondokkal küzd, és még apuka se lesz mellette?

Amúgy meg nem feltétlenül hízol el a tablettától, ez csak egy mellékhatás, és feltalálták az óvszert is!

nem hiszem el, hogy egy esetleges plusz néhány kiló fontosabb, mint valaki élete!

2012. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
egyébként tényleg a tablettától nekem speciell pozitiv benyomásom keletkezett csak, pontos a menszim, nőtt a mellem :D és nem is hiztam! csak nőiesedett a testem, na és nincs pattim :)
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!