Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Márciusban eggyütt voltam barátommal másnap este megjött,5 napos normális vérzés... Mikor nem jött meg 28 napra stresszeltem,és féltem mi lesz késett de rá 3 nap késéssel megint megjött 5 napos normális vérzés.. Most megint megjött 22 napra rá 5 napos normál vérzés... Ezek után olvastam még ilyeneket,hogy így is lehetek terhes,de nem érzek semmi tünetet,csak mégis utána járnék. Normális válaszokat kérek:) Köszi

2012. máj. 22. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha semmi tünetet nem érzel , akkor valószínűleg nem vagy az:) viszont van ilyen tényleg , hogy akkor is lehetsz terhes , ha megvan .. de elég ritka:) ha rendesen védekeztek , akkor nincs miért aggódni:)
2012. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megszakításos volt. amikor stresszeltem akkor voltam 2 napig rosszul:S mer bebeszéltem magamnak és folyamatosan itt lógtam,és netes oldalakon... nem fáj se a mellem,se semmim.. nem érezk változást csak amikor rástresszelek nem eszek napokig.. 1 kilot se szedtem fel azóta se... :D akkor?:)
2012. máj. 22. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer normálisan megjött, akkor gyakorlatilag kizárt.
2012. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3x megjött azóta normálisan,erős vérzéss.:
2012. máj. 22. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
veszel egy tesztet.
2012. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi utalna egyáltalán terhességre??
2012. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Húúúha!! Normális menstruáció, de lehet terhesség is közben?! Ezt nem tudtam!
2012. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én se tudtam,ezért kérdezem....:D gyakorlatilag lehetetlen..... vagy?:)
2012. máj. 23. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég ritka .. de van ilyen igen:)
2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!