Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Nagyon ideges...

Lehetek terhes? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Április 19 én jött meg utoljára. Nem görcsölök meg semmi, nem fáj a mellem de valami furcsa fájdalmat érzek alhasnál.Néha úgy érzem igen most meg fog jönni de semmi.Nagyon félek, hogy terhes vagyok, mert most szakitotunk a barátommal. Nőgyógyászhoz anyagi gondok miatt nem tudok sajnos el menni. Vagy ez a pár nap nem számít nagyon sok késésnek?
2012. máj. 24. 20:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hónapok óta így védekezünk eddig soha nem volt probléma. Az óvszert a párom nem szerette. Én erőltettem egy ideig. 20 éves vagyok árva egyedül élek jelenleg, hogy a párommal szakítottunk. És fontos nekem egy élet. Soha nem vettetném el a gyerekemet. Így voltam eddig. De most komolyan Magyarország teljesen padlón van 45 ezer forintból hogyan tudnék fel nevelni egy babát ?:(
2012. máj. 24. 20:39
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

De ha ennyire nem tudsz bevállalni egy gyereket, akkor minek szexeltél védekezés nélkül?

Egy év alatt 100-bl kb. 35 nő esik ezzel a módszerrel teherbe.

Azért óvszert vagy tablettát igazán lehetett volna venni...

Komolyan soha nem fogom megérteni az ilyen embereket.

Ha egyébként pontos a vérzésed, akkor aggódhatsz.

Vegyél tesztet, kb. 500 forintért már kapsz.

2012. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked is...Hol is kezdjem? A megszakításos módszer nem védekezés, csak minimális mértékben csökkenti a terhesség kockázatát. És mi az, hogy anyagi gondok miatt nem tudsz elmenni nőgyógyászhoz? Nem csak magánorvos létezik, menj el szépen az SZTK-ba. Nem a fogamzásgátló az egyetlen védekezési módszer, óvszerről hallotál már? Én inkább arra költenék egy keveset, mint majd tíz-húsz-harmincezer forintokat a terhességmegszakításra. Mellesleg a legtöbb fogamzásgátló, amelyet fiataloknak adnak, nem okoz súlyproblémákat, mivel alacsony a hormontartalma. Az első dolog pedig, amit ilyenkor tenned kéne, az egy terhességi teszt vásárlása, nem egy kérdés kiírása egy ilyen honlapra. Tudod, itt nem szakértők vannak, hanem normál emberek. A teszt tud majd választ adni a kérdésedre. Döbbenetes ez a tudatlanság. Felvilágosító órán sosem voltál? Komolyan...hihetetlen..
2012. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A stressztől is késhet, akár ki is maradhat.


Mikor voltatok utoljára együtt?

Minimum 14 napnak el kell ahhoz telnie, hogy a terhességi teszt kimutassa.


Egyébként jobban jársz egy otthoni teszttel, mint egy nőgyógyásszal. Nálunk 1 napot kell várni az eredményre, a tesztnél pedig pár percen belül megtudod.


Legutóbb 300-ért láttam a Rossmannban. Kevesebbe kerül, mint egy buszjegy.


Kérdező!


A jövőre nézve: ha a pasi nem húz óvszert, egyszerűen mondj nemet!

Mi az már, hogy kényszeríteni kell?


Legyél egy kicsit határozottabb!


A te tested, neked kell vállalni (sajnos) a következményeket, ha baj történik!


Az óvszert egyébként se szeretni kell, hanem használni.


Hidd el, ha azt mondod: "márpedig gumi nélkül nem!", egyből megjön a kedve a használatához.


Egy nagy kalappal!


27/N

2012. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Megszakításos módszerrel."


20 évesen sok ész, gratulálok, terhes vagy. Most legalább 9 hónapig biztosan nem kell tamponra költened. :DDD

2012. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
en megertem, hogy szar az elet, egyetertek minden valasszal is es megis sajnallak, akkor is, ha hibas vagy mert belementel ebbe a marhasagba a pasid kedve miatt, aki raadasul egy szemetlada. Bar a szakitashoz is joga van mindenkinek. A legjobb mint ahogyan 20an leirtak egy teszt volna,de varj meg par napot,mert ha esetleg halvany poz.akkor megint csak ketsegek kozt leszel es lehet hogy addig meg is jon. A korhazban is csinalnak tesztet, igen, ingyen de varni kell 1-3 napot. Ha esetleg terhes vagy akkor az sztk-s rendeles ingyenes. Ha meguszod, szivbol kivanom, tanuld meg egy eletre, hogy nincs pardon vagy gumi es szex vagy semmi.
2012. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kritikát tanulni fogok belőle. A párom vissza jött hozzám mikor meg tudta, hogy valószinű terhes vagyok. De nem tudom mi lesz ez útán
2012. máj. 26. 20:04
 18/18 anonim válasza:
Na, kiderült már hogy terhes vagy-e? A párod hogyan reagált?
2012. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!