Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint lehetek...

Véleményetek szerint lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

a peteérésem környékén a barátommal imitáltuk a szexet rajta volt alsónemű rajtam nem és csak előváladéka volt, én még szűz vagyok.

mennyi az esélye?



2012. aug. 25. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szűzen is teherbe lehet esni!!!!

Tessék mindig a megfelelő védekezést választani. Kis esélye van, hogy így is terhes lehetsz, főleg ha ő a hüvelyed közelébe is ért.

Tessék édesanyáddal beszélgetni a védekezésről, és hogyan lehet teherbe esni.

2012. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Imitáltátok? azt hogy kell?

Amúgy nem hinném, hogy lenne rá "nagy" esély....

2012. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom Pettingeltek a párjával. Ő ráült és úgy csináltak mint aki szeretkeztek de a párja nem hatolt a hüvelyébe.
2012. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen a gatyától nem leszel terhes :) Bocs,hogy el poénkodom,de azért ,hogy ne aggódj ez is egyfajta védekezés.
2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat:)

képes vagyok az ilyen dolgokat túlparázni és ezért inkább rákérdeztem.

2012. aug. 25. 12:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor van esélye a terhességnek, ha a pasid beteszi egy pillanatra is a péniszét a hüvelyedbe, vagy olyan kézzel nyúl be a puncidba, amin van előváladék, vagy ondó.

Ha nem megy el benned, akkor is lehetsz terhes, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.

Használjatok óvszert, ha oda kerül a sor. :)

2012. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg is ujjazott de nem ért a péniszéhez max alsóneműn keresztül.
2012. aug. 25. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Ok, tuti nem lehet gond. :)

De azért ilyenekre figyelj.


Amúgy meg szerintem ne az ilyen tiniket szidjátok, mert még ilyen oldalakon sem fognak kérdezni, pedig még ez is jobb, mint a semmi.:)

Inkább a szüleivel kéne elbeszélgetni....

2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok: a véleményem egyezik a 8-assal.

Csak az a gond, hogy nem mernek a szülőktől sem kérdezni. Te mertél volna? Mert én sem, pedig anyukámmal aztán mindenről lehet, de akkoriban még ilyen fiatalon pláne lepattintottak (15 éve), hogy mit akar még ez a gyerek :)

Szóval inkább innen kérdezzenek, mint sehonnan se...

2012. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor megnyugodthatok?
2012. aug. 25. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!