Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha túl nagy a pocim a terhessé...

Ha túl nagy a pocim a terhességi hetemhez képest az baj?

Figyelt kérdés
most vagyok 21 hetes,de kb akkora,mintha már 28 hetes lennék!mikor neki indultam a terhességnek,akkor is volt egy kis pocakom...lehet,hogy azért ekkora most,mert a gyomrom is feljebb került ennyire és ezért csalóka?magzatvizem átlagos és a baba is a korának megfelelő!nem nagyobb,mint kellene!van más is akinek nagyobb a hasa,mint a terhességi hete?
2012. aug. 21. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert mi a szabály arra, hogy milyen nagynak kell lennie? Semmi!

Színtiszta genetika! Nekem is már nagy 16hetesen, hát ilyen alkat vagyok/vagyunk.

2012. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 hetesen azt kérdezték, hogy pár nap, és megszülök? Úgyhogy mondhatni, hogy nekem hatalmas volt a pocakom. És erre nincs olyan szabály, hogy túl nagy vagy túl kicsi. Akkora amekkora. :)
2012. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály, és az sem számít, hogy ki mennyire erős, volt e hasa. Rajtam 21 hetesen semmi nem látszott, nem is híztam semmit, semmi hasam nem volt előtte sem, normál testalkattal.

Hugom most terhes, 21 hetes, 30 kg-mal több mint én, egyértelműen látszik hogy babát vár, közel ekkora hassal én már szülni mentem. Baba ott is a korának megfelelő.

2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!