Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló? Mi...

Volt valakinek hasonló? Mi lett belőle? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mensi után egy héttel teszteltem pozitivat, de 1,5 hét után már negativ minden teszt, orvos kézzel vizsgált csak, azt mondta nem érez semmit, volt hányinger, már az is elmúlni látszik. Most kicsit szurkál jobb oldalon a petefészkem táján. Méhen kívüli terhesség? Vagy akkor ugyanúgy nőne a hcg? Vagy elhalt és majd leválik magától? Sima mensiszerű vérzés lehet majd? A doki mondta, hogy várjuk meg, hogy megjön-e (jövő hét csütörtökön), ha nem menjek vissza, akkor csinál uh-t. Addig meg rágom magam... :(

2012. szept. 1. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előző mensid milyen volt? Lehet, hogy az előző ciklusodban volt baba, de valamilyen okból elhalt, és kiürült a vérzéssel. A hcg nem ürül ki egyből a szervezetedből, ezért lehetett az első teszt pozi, a többi meg nem. Szerintem a méhen kívüli terhességnél is nő a hcg szintje.
2012. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! az előző mensim kb. négy napig rendes piros vérzés volt, után még egy nap barnázás, de még csak észre sem vettem, nem fájt a hasam se, pedig szokott, nem is kicsit, lábba sugárzó fájdalom, hasfeszülés, meg minden, amit el tudsz képzelni... Ittam palástfű teát, lehet hogy azért, de ha akkor ment volna el, az szerintem állagra, szinre nem ilyen lett volna, hanem durvább...
2012. szept. 1. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel ilyenkor még nagyon pici a terhesség nem biztos hogy durvább kell lennie a mensidnek. Sok terhesség megy el ilyen korai szakaszban, és általában ki sem derül, mert nem tesztelt az illető - a neten olvastam valamikor, amikor nekem is elég gyenge volt a mensim, és azt hittem baba lesz.


A tea enyhíthetett a mensis tüneteiden, azért lehetett, hogy most nem fájt.


Szerintem nyugodj meg. Úgyis mész dokihoz, akkor majd minden kiderül.

Majd írd meg mi volt.

2012. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már a teszt sem mutat, nem lesz baba :(


ha nem jön meg jövő hét péntekig, doki...

2012. szept. 3. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2012. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!