Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Borzasztó ez a helyzet. Volt...

Borzasztó ez a helyzet. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-31 naposak. Az utóbbi 4 hónapban inkább 28 napra jött meg. Ritkán késett már néhány napot, pl 34 napra jött meg. Ma vagyok a 35. ciklusnapomon. Már több, mint egy hete érzem a mensi előtti tüneteket. Mikor már lóg a levegőben a mensi, előtte néhány nappal előfordul kis rózsaszín folyás, barnázás, vagy kisebb vérzés. Akkor meg kiváltképp mindig megjön, ha ilyenkor együtt vagyunk, de most egyáltalán nem vérzek sehogy. Mensis görcseim viszont vannak. Olyan szinten, mintha már menstruálnék, de mégsem. Muszáj volt görcsoldót is bevennem:((( A hátam is iszonyatosan fáj, majd le szakad. A cicim is úgy fáj, hogy alig tudok hozzáérni. A 30. ciklusnapon csináltam egy 12,5-ös érzékenységű tesztet, semmi. A 33. napon második pisiből sikerült csak tesztelnem egy 25-ös X-epillel, de csont negatív lett. Azóta nem mertem tesztelni. Állandóan úgy érzem, hogy na most jött meg, rohanok a mosdóba, de semmi. Ja és azért is állandóan a mosdóba rohangálok, mert mindig pisilnem kell, ráadásul lett egy kis hasmenésem is. A nagy görcsök és a tesztek miatt én biztos vagyok benne, hogy meg fog jönni, de mivel így késik, nem értem az egészet. Ráadásul reggel fogmosás közben öklendeztem is egyet, de lehet ez már azért van, mert tiszta ideg vagyok. Nyilván újra fogok majd tesztelni később, de még várnék vele. Jövő héten megyek dokihoz is, de addig majd szét vet az ideg. Valakinek volt hasonló gondja?
2012. aug. 24. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
igen,velem is ez történik már két honapja,persze végül mindig megjön :( csak én sem értem mért huzódik igy el egy egy ciklus,sokan azt mondják hogy ez a nagy meleg is bezavar a ciklusba,hát nem tudom,amugy lehet mire menned kéne az orvoshoz megjön
2012. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húúú én is jártam már így. Nekem 10 napot késett és már előtte is görcsöltem, tehát kb 12 napot szenvedtem aztán végre megjött.nem tudom mi lehetett de maga a menstruáció is hihetetlen fájdalommal járt akkor.én arra gondoltam hogy biztos elvetéltem, én tesztet nem csináltam.
2012. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!