Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló helyzet? (többi lent)

Hasonló helyzet? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hónapja próbálkozunk a babával megjött a mensim egy napi késéssel és elég volt t.betétet használnom!Terhességi tüneteim vannak!A teszt negativ lett!Volt valaki hasonló helyzetben hogy megjött a mensije a teszt negativ lett és mégis terhes volt?
2010. júl. 1. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
olyan nem volt hogy mégis terhes lett hanem hogy nem lettem az. fogamzásgátlót szedtél előtte ? mert akkor kell egy kis idő mire helyreáll. de ha nem akkor is előfordulhatnak ilyen dolgok. amíg próbálkoztunk nekem is volt olyan hogy jóval kevesebb volt. nem volt rá magyarázat. nem voltam terhes.
2010. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem szedtem soha fogamzásgátlót
2010. júl. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!