Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 éves vagyok. Van 2 gyermeke...

36 éves vagyok. Van 2 gyermekem. Új kapcsolatban élek. A páromnak is vannak gyerekei.3 hónapja nem védekezünk. Eddig semmi. Pedig a fiaimmal azonnal terhes lettem és a pároméknál is hasonló volt a helyzet. Hogyan gyorsíthatnánk fel az eseményeket?

Figyelt kérdés

Van-e valami jó módszer arra,hogy egy kicsit besegítsünk a természetnek?:)

Nem szeretnék évekig várni-én azt már túl késeinek érzem...

Nem a szexuális aktivitásunkban van a hiba az biztos.

Valaki,valamit tud erre??

Köszi:Kriszti


2008. nov. 21. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van 3 gyermekem , eddig nekem is szinte rögtön sikerült teherbe esni , most viszont már fél éve probálkozunk , de még semmi.

Azért neked ajánlanám , hogy probáld ki a cickafark teát , amit peteérésig kell inni , majd onnantól a beágyazodás segitésére palástfű teát. Én még probáltam a Hormeel s cseppeket ( dm - ben lehet venni , homeopátiás készitmény ) , sokaknak bevált, méhpempő kapszulát is szedek és az elevitet is elkezdtem. Ezekkel probálkozhatsz , hátha neked bejön valamelyik. Sokan a barátcserje kapszulára esküsznek. Emellett használj ovu tesztet , hogy megtudd van -e egyáltalán peteérésed. Remélem tudtam segiteni .

2008. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia nekem is van két lányom és mi is próbálkozunk már fél éve és semmi pedig nekem méga párom is ugyanaz, a lányok nekem is hamar összejöttek de a harmadik babó nem igen akar jelentkezni
2008. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!