Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló gondja?

Volt valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés
Fél éve terhességmegszakitásom volt( 5hónapos babámat megszültem mert beteg volt és meg kellett szakitani a terhességet) Azóta 5 mensim volt 28 napos ciklusok. Az első 2 hónapban voltak közti vérzéseim majd elmúlt. Utánna a 3.4. mensimnél bő vérzés volt utánna pedig napokig barnázás. Most az 5. normális volt de most a ciklusom közepén járok és 3.napja barnázok,görcsölget a hasam. 2 hónapja pedig a nyirokcsomóim és megnagyobbodtak. A héten voltam vérvételen meg majd megyek nyaki uh-ra. A 2dolog nem tudom,hogy összefügg-e. Az életmódom jó,sportolok,vékony vagyok és egészségesen táplálkozom. Nődokihoz jövőhéten tudok menni. Aggaszt ez a dolog mert szerettünk volna újra próbálkozni,már rég letelt a 3hónap amit várnom kellett de igy nem tudunk hiszen érzem,hogy nem vagyok igazi. Tanácsokat,tapasztalatokat várnék! Köszönöm!
2012. aug. 28. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!