Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok Missed ab után?...

Terhes vagyok Missed ab után? Aki volt már úgy hogy műtét után még meg se jött neki, de már terhes volt az írja már le a tapasztalatait! Örülnétek velem?

Figyelt kérdés

Most július 20. án volt Missed ab műtétem, 6 hetes terhes voltam, erre ma csináltam egy nagyon erős pozitív tesztet, és visszamentem a dokimhoz 6 hetes kontrollra...


Vettek vért, holnap reggel tudom meg az eredményt, de az ultrahang még nem mutatott semmit csak vastag méhnyálkahártyát.


Most nagyon boldog vagyok, de egyben félek is, ezért is kérlek titeket, hogy akinek vannak hasonló tapasztalatai, az írja le nekem, hogy vele hogy történt!!


Amúgy azért is nagy a boldogság, mert előtte 1 éven keresztül nem jött össze, most meg egyből egymás után 2... :D


2012. aug. 30. 17:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nos, ma csak a hcg-t tudtam meg, ami 311 :D


Ami annyit jelent, hogy terhes vagyok, csak még nem látják.. de majd megyek hétfőn is és akkor meglátjuk, hogy duplázódik-e!

Most azon agyalok hogy közben már pontosan is tudom hogy 2 alkalomból lehetek terhes, az egyiknél most lennék a 25. DPO-n a másiknál, meg a 8. DPO-n melyik lehet a valószínűbb??


Kedves utolsó, elmesélnéd a történeted??

2012. aug. 31. 13:19
 12/31 anonim ***** válasza:

De jó ilyet olvasni, gratulálok!

Sajnos nekem is spontán vetélésem volt egy hónapja. Nekem most megjött, de remélem, hogy ez a ciklus sikeres lesz.

Boldog babavárást Neked!

2012. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek szerint a 2. aktus volt a nyerő. :)

2012. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy kicsit aggódnék, hogy nem vártátok meg azt az időt amit, kellett volna.Olyan meg nincs hogy rögtön kiürül a szervezetből ezt a nőgyógyászom mondta.Ne értsd kérlek félre, gratulálok meg minden de én a helyedben hamarabb mennék dokihoz, már csak azért is mert az előzőt is elveszítetted!!
2012. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Netti! Már voltam orvosnál! Ez az egyik! a másik meg hogy igazat mondott az orvosod, de az a helyzet, hogy nekem már 3 hete kiürült az előző terhességből maradt hcg, ugyanis voltam vérvételen... ez már 10000% hogy egy új terhesség!

Ettől eltekintve, aggódok én is, mert nem akartunk most új babát pár hónapig, és nem gondoltam hogy így alakul, de ha itt van akkor már maradjon is itt! :D


Másik válaszoló!

Miből gondolod hogy a 2. aktusból jött össze a baba? Mára 7. dpo-n ilyen magas lenne a hcg??


Egyébként ma még a nővérkék is meglepődtek a véreredményen.. mert az ultrahang egyáltalán nem azt mutatja, hogy terhes lennék... csak vaskos a m.nyálkahártya.. A véreredmény pedig egyértelmű terhességre utal..


Szóval azért is akarom kideríteni, hogy melyik aktusból lehetett a baba, mert ha az elsőből akkor kevés a hcg, ha a másodikból az meg nem csak hogy túl sok, de nagyon korai is... hiszen 7-8 nappal az együttlét után nem hiszem hogy kimutatná a teszt ilyen erősen... és a hcg is ilyen magas lenne...

2012. aug. 31. 18:27
 16/31 A kérdező kommentje:
Illetve 8. dpo elírtam! :D
2012. aug. 31. 18:30
 17/31 anonim ***** válasza:
Lehet ikrek? Előfordulhat! Szorítok neked, hogy minden rendben legyen! Hű remélem a jövő héten én is egy szép pozitívat tarthatok a kezemben! :-)
2012. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Hát hallod úgy legyen! :D Én nagyon örülnék! :D És most őszintén és komolyan ha elfogadtok tőlem egy jó tanácsot, komolyan, csak az fog teherbe esni, aki nem foglalkozik az egésszel... lásd itt vagyok én... tökéletes példa vagyok, 1 évig nem estem teherbe, ezután gondjaink voltak nem foglalkoztunk ezzel rögtön terhes lettem, most meg még épp csak megműtöttek el is döntöttük, hogy pár hónapig védekezünk és nesze :D


:D Komolyan mindenkinek babásodást kívánok! :D Hétfőn írok eredményt! :D remélem hamar látatja/ják magukat :D

2012. aug. 31. 18:39
 19/31 anonim ***** válasza:
én csak jó szándékból írtam, de ha voltál akkor kérlek vedd úgy h nem is írtam.Szerintem azért nem látszik még mert kicsike.Majd fogják látni,ezen ne idegeskedj.Szurkolok h minden rendben legyen!!Ja és pihenj sokat!!:-)
2012. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Na sziasztok, sajnos delutan iszonyatosan begorcsoltem, es bevereztem ezert behozott a mento, es itt is tartanak... Gondolom elveteltem mert meg nem tudnak semmit... Majd meg irok...
2012. szept. 1. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!