Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel missed AB műtét...

Egy héttel missed AB műtét után vagyok. Normális ez? 9 hetes terhes voltam.

Figyelt kérdés

Egy hete volt a műtét. Testileg és lelkileg is megviselt.

A 4. napon kezdtem görcsölni és hőemelkedés volt. Elkezdtem szedni antibiotikumot. A 4,5,6 napon görcsöltem rendesen. Az 5. napon kezdtem vérezgetni, addig semmi nem volt szinte.

Ma már nincs hőemelkedés, csak a kis vérzés, minimális fájdalom. Viszont elkezdett fájni a cicim (7.nap) és, ha megnyomódik a mellbimbó, akkor színtelen váladék szivárog belőle.


2010. dec. 20. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom h meg a terhesség tünetei ezek!

Velem is igy volt 2 hét kellett amig a cicjeim is "rendbe" jöttek...Ergam cseppet kaptam rá!a vérzésed el fog mulni de ha nem akkor mindenképp menj el orvoshoz, nehogy valami gyulladás legyen benned!de amugy ugyan igy voltam!:(és persze pszichológus segitett tuljutni rajta..nem sikerült a mai napig feldolgozni...:(

2010. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez valóban még terhességi tünet,nekem is nagyon fájtak a cicijeim és volt előtejem is.1-2 hét alatt jött rendbe nálam.Kitartást kívánok neked!
2010. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utóbbi kérdésed kapcsán: nekem tej(szerű) jött-jön a mellemből a missed ab műtét után. A terghesség alatt (ami szintén 9 hétig tartott) is volt némi váladékozás, ezért elküldtek emlő uh-ra, ahol nem mutattak ki szerencsére semmit. Valszeg a hormonok miatt van ez is. Szóval szerintem nem terhességi tünet, hanem kismama tünet, ha lehet ezt annak nevezni. Egyik orvosom azt mondta, ez a tünet előfordulhat 1-2 hétig, aztán helyreáll a ciklus és vele a hormonháztartás is.

Egyébként pedig nagyon sajnálom, ami veled történt, ez mindannyiónkat nagyon megvisel, akik ezen átesünk.

2010. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10 nappal a műtét után már csak alig van rózsaszínes váladékom. Hasfájás teljesen lemúlt.

A cicimből most már egyértelműen tej szivárog. Nagyon tud feszíteni. Most próbálom borogatással elapasztani.

2010. dec. 22. 17:40
 5/6 Grófházy ***** válasza:

én visszamennék kontrollra,vagy felhívnám a dokimat,hogy ő mit mond!

Szerintem az mérvadóbb ,mint találgatásokra illetve edgyéni tapasztalatokra hagyatkozni,hiszen midannyian máshogy viseljük,és viselkedik a testünk.

nehogy véletlenül maradjon benned valami,mert az csúnya dolgokra lehet képes

Ha viszont az a baj,hogy nem sikerült teljesen kiüríteni a méhet,akkor sajnos meg kell ismételni

én is majdnem 9 hetes voltam,de nekem semmi ilyen tünetem nem volt.

Kicsit feszült jó 2 hétig a cicim,de semmi nem jött belőle

2010. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, már válaszoltam 1*, és a másik hasonló kérdésre is, de azért ide is leírom:

Ha nyugtalanít, menj dokihoz, vagy hívd fel. Nekem is szivárgott pár csepp néhány hétig, de nem feszített, nem volt kellemetlen, csak a melltartómon vettem észre. Azóta (a műtétre 5 héttel) megjött, és a tej is elmaradt. Kell idő a hormonoknak h beálljanak.

Ami pedig magát a műtétet illeti, ha már csak enyhe folyásod van és nem fáj, akkor oké lehet minden. Engem sajna 2* műtöttek, mert nem volt elég alapos először a doki, DE akkor lázam volt és erős vérzésem.

Mielőbbi jobbulást!

2010. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!