Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz babánk? Ez év...

Mikor lesz babánk? Ez év ferbuárjában volt missed ab-m, utánna 3 és 2 héttel abrasiom, mert későn vették észre hogy 2 szarvú méhem van. Mikor lehet próbálkozni? Nagyon szeretnénk babát!

Figyelt kérdés
9 hetes terhességem halt el,befejezték.Majd 2 héttel később ismét abrasio, akkor derült fény arra, hogy kétszarvú méhem van.Azóta két halál pontos menstruációm volt.Mikor eshetek teherbe?Nagyon nagyon szeretnénk!Az idő teli felettem,lassan 10 éves a lányom is.
2009. jún. 1. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 9. hétben derült ki, hogy elhalt a terhességem. De nekem az orvos az mondta, hogy 1 mensit várjunk meg, és már próbálkozhatunk is. Szerinte ezután gyorsabban össze is jön a baba, mert a műtét miatt "tisztább" lesz a méh és jobban meg tud tapadni.

Ha pontosak voltak a menstruációid is, akkor meg valószínűleg teljesen rendben működik nálad minden. Akkor pedig semmi akadálya az újabb babának. Sok sikert!

2009. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno 3 hónapot mondott a doki mint várakozási idő, van aki fél évet javasol.
2009. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két hónap pihenés és felkészülés, két hónap pontos vérzéssel elég lehet. Ha nem elég, a baba úgysem fog megmaradni. Azt szokták mondani, hogy ha volt orvosi beavatkozá( küret), akkor érdemes három hónapot várni.


De lehet, hogy én se bírnék addig, és a te helyzetedben nekilátnék a babaprojektnek. Főleg ilyen gyerekcsináló (esős) időben.

2009. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!