Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy missed...

Mennyi az esélye, hogy missed ab. műtét után 3 héttel teherbe estem?

Figyelt kérdés

Március 17-én volt sajnos missed ab. műtétem. Nem vártuk ki a 6 hetet, 3 hét után védekezés nélkül voltam a férjemmel. Lehetséges, hogy teherbe estem? Nagyon szeretnénk kistestvért a 7 éves kisfiunknak!

Tudom, hogy az ajánlott várakozási idő 3-6 hó.


2009. ápr. 13. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag nem valószínű. Ha volt is peteérésed, meg is termékenyedtél, nem valószínű, hogy a nyálkahártyád alkalmas lett volna egy beágyazódásra.
2009. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olvastam itt olyanról,hogy nem vártak semmit és mindjárt utánna összejött a baba!Elképzelhető,hogy volt peteérésed és terhes lettél!
2009. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, mert nekem is a műtét után 2 héttel már volt peteérésem, de nem mertük akkor még. Viszont 1 mensit vártunk és utána nekünk is egyből összejött!

14 hetes kismami:)

2009. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mintha tüneteket éreznék, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Vagyis szerintem biztos. Azóta még nem jött meg, az mondta az orvos, hogy a hétre várhatom. Hát várom! Utolsó válaszolónak:gratulálok a babádhoz! Vigyázz rá!!
2009. ápr. 13. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok!Ha teszteltél ird majd meg az eredményt,kiváncsi vagyok!Sajnos nekem is volt műtétem,már 4 hónapja kisérletezek,azóta se jött össze a baba.Nem tudom,mi a gond,minden rendben van nálam!Már vannak gyerekeim is,de szeretnék mégegyet.
2009. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovább tegnap délután teszteltem. Mintha lenne még egy vonal, de nagyon halványan. Mensinek semmi jele,hét közepén újra próba és orvos!
2009. ápr. 19. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Hú,de irigyellek,a halvány vonal is vonal!Gratulálok a kisbabához!Jó egészséget!
2009. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! 3. vagyok, ha halvány a csík, az majd erősödik biztos:) Mikor csinálsz újabb tesztet? Nekünk is első próbálkozásra összejött, úgyhogy simán összejöhetett nektek is:) Drukkolok!!!
2009. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma csináltam, de nem reggelit, mert reggel még nincs patika. Du. csináltam megint halvány csík, vettem még egyet azt reggel csinálom. Utána írok mi lett. Csak félek, mert még a műtét óta nem volt meg, de úgy tűnik nem is lesz!:)Pedig az orvos min. 3 hónapot javasolt! Fogok kapni, de örülök nagyon!!
2009. ápr. 20. 17:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Reggel megcsináltam még egy tesztet, One Minute ott a halvány csík, délután Gabrielt csináltam, nem láttam csíkot. Az első tesztem Clear Blue volt ott is van halvány csík! Most akkor mi lehet?! Igen-nem?! Ez iszonyat!:(
2009. ápr. 21. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!