Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok Missed ab után?...

Terhes vagyok Missed ab után? Aki volt már úgy hogy műtét után még meg se jött neki, de már terhes volt az írja már le a tapasztalatait! Örülnétek velem?

Figyelt kérdés

Most július 20. án volt Missed ab műtétem, 6 hetes terhes voltam, erre ma csináltam egy nagyon erős pozitív tesztet, és visszamentem a dokimhoz 6 hetes kontrollra...


Vettek vért, holnap reggel tudom meg az eredményt, de az ultrahang még nem mutatott semmit csak vastag méhnyálkahártyát.


Most nagyon boldog vagyok, de egyben félek is, ezért is kérlek titeket, hogy akinek vannak hasonló tapasztalatai, az írja le nekem, hogy vele hogy történt!!


Amúgy azért is nagy a boldogság, mert előtte 1 éven keresztül nem jött össze, most meg egyből egymás után 2... :D


2012. aug. 30. 17:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Gratula, remélem minden rendben lesz:D
2012. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm és én is azt remélem.. :D
2012. aug. 30. 17:38
 3/31 anonim ***** válasza:
Szívesen aztán majd írj:D
2012. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Gratulalok!Remelem minden rendben lesz. Nekem marcius vegen volt missed ab. Mi megvartuk a 3 honapot. 2. honapja probalkozunk. Remelem jovoheten en is pozitivat tesztekek!
2012. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tényleg az a vicces, hogy én is meg akartam várni... védekeztünk, de valami hiba csúszott a dologba úgy látszik :D De nagyon jönni akar, ha még így is megmaradt! :D
2012. aug. 30. 17:56
 6/31 A kérdező kommentje:
Biztosan sikerül nektek is, én vagyok rá az élő példa, hogy mennyivel fogékonyabb az ember teherbe esni műtét után.. :D Nagyon sok sikert kívánok nektek!
2012. aug. 30. 17:57
 7/31 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab.-om és a terhességi teszt hetek mulva is pozitiv volt , sajnos a szervezetem nem ugy reagált a terhességmegszakitásra , mint kellett volna , igy a mütét után egy honappal még mindig volt terhességi hormon a szervezetemben, persze nem annyi , mint volt a terhesség idején , de vérvétellel kimutathato volt, igy sajnos meg kellett ismételni a mütétet , mert felléptek szövödmények. Remélem a te esetedben egy ujabb babárol lesz szo ! Drukkolok!
2012. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem az előző terhességről van szó, ugyanis a műtét után 3 héttel mikor a szövettanban nem találtak magzati elemeket, felmerült a lehetősége, méhen kívüli terhességnek vagy annak hogy nem jól végezték el a műtétet, ezért akkor is volt ultrahang, vérvétel.


Akkor azaz 3 hete már 0 volt a HCg-m, és az ultrahangon se találtak semmit.. Szóval ez már egy új baba. :D

2012. aug. 30. 18:35
 10/31 anonim ***** válasza:
Reméljük!Drukkolok!Írd meg mi lett az eredmény!(Sajnos nekem spontán vetélésem volt..:(!És jó lenne pozitív eseményeket olvasni!)
2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!