Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Conisatio-s műtét után lett...

Conisatio-s műtét után lett terhes itt valaki?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy két hét múlva lesz egy conisatio-s műtétem. A kérdésem az lenne, ha valakinek volt ilyen műtétje, mennyit várt az újabb babaprojektre?

4 hónapja próbálkozunk babával.Így sajnos még tovább tolódik.


2010. szept. 29. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
SZia, nekem volt ilyen műtétem, és a műtét után 9 hónappal terhes lettem, de sajnos elvetéltem. Akkor megint 6 hónap várakozás következett, rögtön terhes lettem, megszületett a kslányom. 7 hónapos volt, mikor újra terhes lettem, így már két gyönyörű kislányom van. 21 és 5 hónaposak.
2010. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 évvel a műtétem után lettem terhes, de azért mert nem is volt tervbe előbb a baba. Ha jól emlékszem 2-szer vagy 3-szor voltam a műtét után rákszűrésen (3 havonta kellett járnom), akkor mondta a dokim, hogy eddig minden rendben volt, szóval nyugodtan mehet a babaprojekt, ha gondoljuk :-) Mondtam neki, hogy még nem gondoljuk :-) Szóval terhes lettem, minden rendben volt, a 40. héten született a babám. MInden jót és jó egészséget Neked!
2010. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Megnéztem, 3-szor voltam 3 havonta kontrollon a műtét után, utána már csak félévente kellett mennem. Ekkor beszéltünk a témáról a dokimmal. Üdv.
2010. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok.Az elsőtől kérdezném, a doki mit tanácsolt meddig várjatok?

A vetélésed a műtét miatt lehetett?

Nekem leep conisatio-t fognak csinálni.Állítólag sokkal kíméletesebb eljárás.

Minnél előbb szeretnénk babát már ez a 4 hónap is nagyon rossz volt s sajnos ezek után még több hónapot kell várnunk.

Ezért kérdezem a műtét után kb mennyi a legkevesebb idő amit feltétlen ki kell várni.

2010. szept. 30. 09:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak, gratulálok a babához és köszönöm a biztatást:)
2010. szept. 30. 09:25
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A műtét után az orvosom egy évet javasolt, de mivel már nagyon szerettünk volna babát, így azt mondta, hogy ha gondoljuk, próbáljuk meg 9 hónapra rá. Viszont a baba biztos nem a műtét miatt ment el, legalábbis a dokim ezt mondta.

Teljesen megértelek, én is nagyon szerettem volna babát, de szerintem annyit várjatok, amennyit az orvos ajánl.

2010. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, persze betartjuk amit az orvos mond.

Csak nehéz a várakozás:(

2010. okt. 1. 08:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én azért nem maradtam terhes, mert méhszájsebem vol, mint kiderült. Megcsinálták a lézeres műtétet január 12.én, március 8.án már a kórházban feküdtem, mert rosszul lettem hánytam, és kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok! Szóval nekem rögtön sikerült után a baba! Szorítok neked is!
2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszod:)

Remélem nekem is hamarosan sikerül.Esetleg könnyebben a műtét után.

Nagyon szeretnék idén még terhes lenni.

2010. okt. 3. 18:39
 10/12 A kérdező kommentje:

Aki még olvassa a kérdést:)

Sajnos több mint egy évet vártam még utána 2011 decemberében estem teherbe most a 11. hetet taposom:-)

Lényeg, hogy már itt van:)

2012. febr. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!