Ti féltek/féltetek a szüléstől?
Az első előtt én is úgy voltam, hogy féltem kicsit, de azzal nyugtatttam magam, hogy többen túlélték, megmaradtak, mindenki azt mondta, hogy nem is fogok rá emlékezni, hogy milyen volt, amikor fájt. És igazuk volt. Bennem él, de nem az, hogy szenvedtem, hanem tényként. Amikor a doki varrt, megkérdezte, hogy akarok-e mégegyet, és simán mondtam,hogy miért ne? Annyira nem volt rémes, pedig 6 óra vajúdás után még két órát fetrengtem a szülőágyon, baba elakadva, vákuummal szedték ki... És mégis simán bevállaltam a másodikat, és sokkal rosszabb volt, mert tudtam, hogy császár lesz, és az félelmetesebb volt, még sosem műtöttek semmire.. Utána rémálmaim is voltak..
DE azis elmúlik, most ugy néz ki, hogy már a pocaklakó 3x is beköltözött, és nagy az esély egy ujabb császárra, de már tudom, hogy milyen, tudom, hogy utána kb. 1 hétig rossz lesz, de az is elmúlik, és én leszek a legboldogabb 3 gyermekes anyuka!!
Az elsőnél nem féltem,csak izgatottan vártam. A másodiknál már tudtam mi vár rám,így kicsit tartottam tőle. A harmadiknál már féltem tőle. De az utolsó volt a leggyorsabb,legkönnyebb,így feleslegesen paráztam.
Üdv,3fiús anyuka.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!