Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, bocsi, de muszáj...

Lányok, bocsi, de muszáj kiírnom magamból?!

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve!Már nagyon szeretnék babát, el sem hiszitek, mennyire!Sajnos van még pár vizsgám - amit a munkahelyem megtartása végett be kell fejeznem. Tanulok. De nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz!Novemberbe lesz vége. Megbeszéltük, hogy várunk és utána elkezdjük. A férjem szerint most koncentráljak erre, aztán teljes erőbedobással tudok a babára....csak ne lenne ilyen nehéz!Annyira félek, hogy sokára jön össze, nem sikerül, én meg engedem el a hónapokat....30 éves vagyok!
2012. aug. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Első körben kattanj le a gyakori kérdések teherbe esés témaköréről. Ez az egyik legfontosabb. Ne hergeld magad agyon,mert akkor tuti nem fog jönni. Elkezdheted az előkészületeket is. Egészséges élet meg ilyenek.
2012. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt már elkezdtem....már készítem a szervezetemet elég rendesen.De milyen igazad van!Szinte egész nap meg van nyitva ez az oldal és folyton rajta lógok...a tanulás meg nem halad!Soha nem volt ilyen nehéz tanulni, pedig vizsgáztam már néhányszor életemben....
2012. aug. 22. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pár hónapot már tényleg kibírod és jövőre már babázhatsz. Én most 32 évesen szülőm az elsőt.szerintem nálad az a 3 hónap bren oszt nem szoroz.mellesleg én is még tanultam a terhességem első 5 hónapjában és igen nehéz volt az állandó rosszullétek, fáradság, hangulatváltozás miatt.ráadásul nem is tudtam annyira koncentrálni. Szerintem fejezd be a sulit és utána felhőtlenebbül tudsz a babára koncentrálni.
2012. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!Neked boldog babázást!!
2012. aug. 22. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Félig mosolyogva olvastam a kérdésed, épp a vizsgatételek felett ülök, mi csak jövő nyár elején kezdhetünk próbálkozni, szintén tanulás miatt. Majd' megveszek már egy babáért, iszonyú nehéz arra gondolnom, hogy "ezt még meg kell csinálnom", meg amit a párom is mond, hogy "most a suli az első, utána jöhet a baba" (ő is szeretné, csak józan ésszel sikerül gondolkodnia). Én még "csak" 28 éves vagyok, de szerintem ez mellékes a kérdés szempontjából. Nem tudom, mi a megoldás, én nem tudok nem foglalkozni a témával, nincs nap, hogy ne gondolnék rá :$ Remélem, a kérdésedre adott válaszok között lesznek hasznos tippek, mert nekem is hasznos lenne egy kis segítség ebben, jövő ilyenkorig megüt a guta!
2012. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is régóta szeretünk volna babát én is állandóan izgultam görcsöltem minden hónapban hogy na most összejön e vagy nem. azt a végén már annyira csalódtam hogy nem is gondoltam már rá. Aztán váratlanul összejött ma voltam éppen dokinál és ott meg erősitte hogy 7hetes 3 napos terhes vagyok:) Aminek nagyon örülünk :) Ne idegeskedj és előbb a tanulásra figyelj.
2012. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! én is közel a 30hoz vagyok és nagyon szeretnénk már babát.Sajnos valahogy nem akar összejönni.Tanácsot sajnos nem tudok adni mert hát nekem is elkelne.De én megfogadtam a mult hónapban,hogy nem gyötröm mgam ez az év arra szolgál,hogy felkészítsem magam,pihenjek,spóroljak,szórakozzak mert jövőre már pici babával akarok foglalkozni :D Ugy döntöttem januártól ha kell orvostól-orvosig fogok járni mig nem sikerül teherbe esnem.Megpróbálok addig nem idegeskedni.Addig nem feljönni a gyakori kérdésekre,de hát minél közelebb vagyok a menstruáláshoz annál gyakrabban felugrok ide hátha tapasztalok valami tünetet :D Neked sok sikert az életbe :D 28nő
2012. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon akartunk már babát és minden hónap csalódással telt el. Meg a munkahelyemen is szinte minden nap ideges voltam és lehet hogy ezért sem jött össze. Most június végén másik munkahelyem lett és ott tök nyugis vagyok. Most meg tegnap derült ki hogy 7hetes 4napos terhes vagyok. Ne idegeskedj mert szerintem annál nehezebb lesz és ne streszelj. Fő a nyugalom. És akkor előbb utóbb összejön.
2012. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a biztatást!!!aranyosak vagytok!Olyan jó olvasni, hogy sikerült nektek!Gratulálok minden kedves kismamának!Akinek még nem sikerült, remélem a következő év meghozza NEKÜNK a várva várt kisbabát!!!
2012. aug. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!